karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

22 آبان 1401

به روز رسانی

22 آبان 1401

به گزارش خبرگزاری ایسنا

خانه صنایع دستی و نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به همت اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ورامین، خانه صنایع دستی و مجموعه نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین در برج تاریخی علاءالدوله این شهر افتتاح شد.

در این مراسم که معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ورامین، رئیس انجمن مجموعه داران ایران، معاون برنامه ریزی فرماندار، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر ورامین، رئیس اداره میراث فرهنگی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین، خبرنگاران و هنرمندان شیشه گر حضور داشتند.

فرماندار ویژه ورامین طی سخنانی دراین مراسم گفت: شیشه و آبگینه افتخار ورامین و جزو صنایع با اشتغال بالا و دارای ظرفیت های گوناگون اقتصادی است و با بهره مندی از دانش روز و دانش بنیان کردن آن می توان تحول بزرگی در پیشرفت آن و اشتغال زایی برداشت.

در ادامه نمایشگاه دائمی شیشه و آبگینه شهرستان ورامین با نمایش ۱۷۰ اثر هنری از هنرمندان شیشه گر ورامین افتتاح و مورد بازدید شرکت کنندگان قرار گرفت.

نمایشگاه صنایع دستی و شیشه ورامین

تازه ترین خبرهای گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.