karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری مهر، علی اصغر مونسان-معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی- از همکاری و موافقت نیروی انتظامی و وزارت امورخارجه برای مهر نخوردن گذرنامه گردشگران خارجی هنگام ورود به ایران خبر داد. 

آقای مونسان این خبر را در نشست هم اندیشی معاون رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اعضای هیات مدیره جامعه هتلداران ایران اعلام و ابراز امیدواری کرد که این کار هر چه سریع تر اجرایی شود. 

معاون رییس جمهور در همین زمینه افزود: 
شرایط امروز پس از اقداماتی که دولت آمریکا انجام داده سخت شده است. مشکلاتی به وجود آمد که امیدواریم با همکاری و همراهی بخش خصوصی و تشکل‌های گردشگری از این موانع عبور کنیم. امیدواریم با تدابیر دولت و همراهی فعالان اقتصادی کشور از این گردنه سخت عبور کنیم، عبور از این شرایط با همکاری و ارایه راه‌حل‌هایی از سوی فعالان اقتصادی و پیگیری‌های دولت امکان پذیر است.
آقای مونسان در ادامه صحبت های خود به آمار ورودی گردشگران داخلی اشاره کرد و گفت: 

براساس آمار رسمی پلیس گذرنامه در سه ماه اول امسال در حوزه گردشگری ورودی به کشور ۳۸ درصد رشد داشته‌ایم، رشد گردشگران ورودی به ایران بیشتر از کشورهای ترکیه، ارمنستان، عراق و کشورهای منطقه بوده و ورود گردشگر از برخی کشورهای اتحادیه اروپا کاهش داشته است، هرچند در چند ماه آینده به یک نقطه تعادل در این زمینه خواهیم رسید.

البته لازم است ذکر شود که این طرح باید ابتدا به تصویب هیات دولت برسد تا بتواند در فرودگاه ها و گذرگاه های ورودی کشور قابل اجرا شود. 

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.