karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرهنگ مجید صمدی، رییس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا از کلید خوردن پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی خبر دارد. با اجرای این طرح پرداخت عوارض به صورت کاغذی متوقف می شود. 

بر اساس گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، سرهنگ صمدی در مورد جزئیات پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی چنین اظهار کرد: 

با تلاش های مستمر پلیس مهاجرت و گذرنامه و همکاری بانک ملی و سایر سازمان های دخیل در امور مالی، پرداخت عوارض خروج مسافرتی به صورت الکترونیکی کلید خورد.

رییس پلیس گذرنامه و مهاجرت ناجا در ادامه در مورد این طرح توضیح داد: 

در راستای تسهیل در ترددهای مرزی، جلوگیری از هرگونه آسیب و تخلف احتمالی، جعل فیش های کاغذی و تزاحم بین مردم و پلیس و ...، بسترهای پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور فراهم شده است.

ایشان در انتها توضیح داد: 

پرداخت عوارض خروج مسافری به صورت دستی (کاغذی) متوقف و سامانه‌ های پرداخت الکترونیکی به همه مرزهای رسمی کشور متصل شده است.

Tasnim

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

فروشگاه اينترنتي

 

فوق العاده مطالب خوبی دارید که برترین ها را در بر گرفته و خوبی آن این است که بصورت الکترونیکی ایده آل تر است 

باسپاس

انتشار:01 بهمن 1397

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.