karnaval.ir

سحر بحیرائی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 آبان 1400

به روز رسانی

19 آبان 1400

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس

هواداران پرسپولیس به زودی این امکان را پیدا خواهند کرد که سفرهای خود را به صورت اقساطی انجام دهند.همچنین در عین حالی که حتی در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی می‌کنند یا حداقل متحمل هزینه بیشتری نمی‌شوند، ضمن بهره مندی از خدمات کامل یک مجموعه مطمئن، در فعالیت‌های اقتصادی باشگاه خود نیز مشارکت خواهند داشت و بخشی از منافع حاصل شده به پرسپولیس اختصاص می‌یابد.

کارناوال کاملترین مرجع خدمات گردشگری شامل خرید بلیط پروازهای داخلی و بین‌المللی، تورهای مسافرتی، رزرو هتل، رزرو اقامتگاه و دیگر خدمات مرتبط با سفر است که اکنون در قالب یک تفاهم‌نامه با باشگاه پرسپولیس نیز همکاری خود را آغاز خواهد کرد.

ارائه این خدمات با امکان خرید اقساطی ویژه هواداران پرسپولیس به زودی در بخش گردشگری اپلیکیشن اوانو فعال خواهد شد. به این ترتیب، هواداران پرسپولیس که اپلیکشن اوانو را نصب و بخش هواداری پرسپولیس را فعال کرده‌اند، از این سرویس بهره‌مند می‌شوند و بخشی از درآمد نیز به باشگاه پرسپولیس اختصاص می‌یابد.

پرسپولیس

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

در دنیای آبی رنگ کاشی های فیروزه ای سفر می کنم تا بیابم راز این خاک مقدس را

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.