karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

13 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

 در نگاه اول شاید مفهوم تصویر بالا کاملا قابل درک نباشد؛ گِرِگ لیکُوِر (Greg lecoeur)، عکسی از مرغ های ماهی خوار در سواحل اسکاتلند (Scotland) به ثبت رسانده که مرغی، ماهی را به دهان گرفته و دیگری با خشمی که از طرفین دعوا کاملا انتظار می رود، شکار از دست رفته ی خود را به نظاره نشسته است. برای غازهای شمالی (نوعی مرغ ماهی خوار) رقابت بر سر شکار ماهی خال خالی نوعی مسابقه محسوب می شود و جدالی که بینشان در می گیرد، حقیقتا تماشایی است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این پرندگان دریایی می توانند از ارتفاع حدود 15 متری سطح زمین به درون آب شیرجه روند و داخل آب با سرعت قابل تحسین 100 کیلومتر بر ساعت حرکت کنند که توانایی و سرعت بالای آن ها این مجادلات را بسیار دیدنی و هیجان انگیز کرده است.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

دوست

واقعا عکس زیبا و حرفه ای هستش.روح عکس و عکاسی با اینگونه عکسها زنده میشه

انتشار:24 شهریور 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.