karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 بهمن 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، تعداد سفر ایرانی ها به گرجستان در حدود 41 درصد کاهش پیدا کرده است.

در همین زمینه، اداره ملی گردشگری گرجستان از کاهش قابل توجه سفر ایرانی ها به گرجستان خبر داد و اعلام داشت:

 در ماه ژانویه سال 2019 میلادی تعداد سفرها از ایران به گرجستان در مقایسه با زمان مشابه یک سال قبل 41 درصد کاهش یافته است.

دلیل این کاهش مسافرت ایرانی ها را می توان در برخورد سخت گیرانه، دیپورت بسیاری از مسافران ایرانی که به گرجستان سفر کرده بودند، شیوع آنفولانزای خوکی و افزایش قابل توجه قیمت ارز ارزیابی کرد. 

بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی اداره ملی گردشگری گرجستان، در ماه ژانویه امسال (2019) 8 هزار و 424 نفر ایرانی به گرجستان سفر کرده اند اما در ماه ژانویه سال قبل (2018) تعداد سفرهای ایرانی ها به این کشور 14 هزار و 322 نفر بوده است. در سال 2018 میلادی به طور کلی 291 هزار ایرانی به گرجستان سفر داشته اند. 

اداره ملی گردشگری گرجستان در ادامه اعلام کرده است که علاوه بر مردم ایران، از تعداد سفرهای مردم ترکیه به گرجستان نیز در حدود 20.2 درصد کم شده است. همچنین از تعداد سفر مردم جمهوری آذربایجان، ارمنستان و هند نیز به این کشور کاسته شده است. 

تفلیس

اخبار گردشگری روز را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.