karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

ایوینگ بلامسترنگ (Øyvind Blomstereng) عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک سال ها منتظر این بود که چنین عکسی را از زادگاهش، یعنی شهر تروندهایم نروژ به ثبت برساند. ایوینگ درباره این عکس جذاب این گونه توضیح می دهد:

وجود رودخانه ای آرام و بدون جریان، به همراه مدی کامل، تمام آن چیزی بود که برای ثبت این عکس لازم داشتم. شاید باورتان نشود، اما سال ها طول کشید تا همه شرایط جور شود و بتوانم این چنین انعکاسی را در میان عکس هایم ثبت کنم. از آن جا که آن شب، ماه کامل در میان آسمان می درخشید، برای باقی مردم لذتی به غیر از گشت و گذار در ساحل وجود نداشت. همین به من کمک کرد تا جریان بدون موجی را درون رودخانه تروندهایم ببینم و انعکاسی آیینه ای از خانه های رنگی شهر داشته باشم.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.