karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، آقای احمد ترکاشوند، معاون گردشگری میراث فرهنگی البرز از پایان عملیات مرمت کاخ سلیمانیه و بازگشایی درهای این مجموعه در نوروز 98 خبر داد. 

آقای ترکاشوند در ادامه گفت و گوی خود تصریح کرد: 

معاونت گردشگری میراث فرهنگی برای ایام نوروز برنامه‌ های ویژه‌ای دارد که برگزاری تورهای رایگان البرزگردی یکی از آنهاست. 

ایشان در ادامه افزود: 

در این ایام امکان بازدید گردشگران از برخی از اماکن و بناهای تاریخی استان فراهم می‌ شود که کاخ موزه سلیمانیه یکی از این اماکن تاریخی است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی البرز همچنین بیان کرد: 

برگزاری جشنواره‌ های نوروزی از جمله معرفی هفت سین، آداب و رسوم عید که باعث می‌شود مردم با این آیین قدیمی بیشتر آشنا شوند، از دیگر برنامه‌ های این ایام است.

آقای ترکاشوند به دیگر برنامه های استان البرز اشاره کرد و ادامه داد: 

برای معرفی بیشتر استان به مسافران نوروزی امسال نیز طبق روال سال‌ های گذشته کتابچه و نقشه گردشگری استان در مسیرهای پرتردد توزیع می‌ شود. 

کاخ سلیمانیه در دوره فتحعلی شاه قاجار برای اقامت تابستانی در باغی بزرگ ساخته شد که اکنون محل دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران است. در این کاخ نقاشی های ارزشمندی از آقامحمدخان قاجار و فتحعلی شاه بر دیوار این کاخ دیده می شود. 

کاخ سلیمانیه

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.