ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 تیر 1399

به روز رسانی

31 مرداد 1399

به نقل از ایرنا، حسین جهانی -سرپرست اداره کل روابط عمومی شرکت هواپیمای جمهوری اسلامی ایران- از برقراری پرواز بین تهران و استانبول خبر داد و گفت:

پرواز هما از تهران به مقصد استانبول که در پی شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، از دوشنبه (23 تیر 99) دوباره برقرار خواهد شد.

وی ادامه داد:

بسیاری از پروازهای اروپایی هما نیز بعد از شیوع ویروس کووید ۱۹ متوقف شده است و اکنون پروازهای برنامه‌ای ایران ایر به فرودگاه‌های لندن، منچستر، پاریس و آمستردام محدود است.

او افزود:

البته به صورت موقت برای مادرید در اسپانیا، کراچی در پاکستان، بلاروس و ایتالیا پرواز داشتیم که به صورت فوق‌العاده برای بازگرداندن هموطنان انجام شده است.

جهانی با اعلام انجام اولین پرواز تهران-استانبول پس از 5 ماه توسط هواپیمایی هما گفت:

فروش بلیت نیز در دفاتر هما و آژانس‌های معتبر وجود دارد.

به گفته وی، پرواز تهران به مقصد استانبول در روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

او تاکید کرد:

البته پروازها برای عموم مردم آزاد نیست و افرادی که دارای تابعیت کشور ترکیه، دارای اقامت دائم این کشور و داشتن ویزا کاری معتبر کشور ترکیه هستند می‌توانند روزهای دوشنبه و جمعه، تهران را به مقصد استانبول ترک کنند و  بلیت پروازهای هما به مقصد استانبول را خریداری کنند.

جهانی توضیح داد:

این پرواز در ساعت ۹ و ۲۵ دقیقه با شماره پرواز ۷۱۹ در روزهای دوشنبه و جمعه تهران را به مقصد استانبول ترک خواهد کرد. همچنین بازگشت این پرواز در روزهای یاد شده در ساعت ۱۲ و ۴۰ دقیقه به وقت محلی با شماره پرواز ۷۱۸ از فرودگاه استانبول به مقصد فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) انجام خواهد شد.

او در خصوص از سرگیری پروازهای آلمان ایران ایر نیز گفت:

مذاکره برای این پروازها آغاز شده است و در صورت کسب مجوز پرواز آلمان اطلاع رسانی خواهد شد. اکنون ۶۰ درصد درخواست از هواپیمایی هما برای برقراری پرواز در مسیرهای آلمان است که ایران ایر تمام تلاش خود را برای از سرگیری پروازها در این مسیر اروپایی خواهد داشت.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

متوقف شده که

29 تیر 1399

boshra

قطر ایرویز پروازهاشو از شهرهای مختلف ایران با هفته ای ۳۱پرواز از سر گرفت

25 تیر 1399

شهریار

کاش پروازهای تهران به امارات هم زودتر راه بیوفته ،خسته شدیم بخدا از کارو بار افتادیم

24 تیر 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET