karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

گرگ پارک ملی گراند تیتون آمریکا

گرگی را می بینید که در پارک ملی گراند تیتون (Grand Teton National Park) به دوربین عکاس چشم دوخته است. جای خالی گرگ ها برای حدود 70 سال در این منطقه حس می شد تا اینکه در سال 1998 از پارک ملی یلواستن دوباره به گراند تیتون بازگشتند. پارک ملی گراند تیتون در ایالت وایومینگِ آمریکا و در رشته کوه تیتان قرار دارد. مساحت این پارک ۱۲۵۵ کیلومتر مربع است و بیشتر این مساحت، از طرف فرزند بزرگ یکی از سرمایه داران شناخته شده تاریخ آمریکا به نام جان راکفلر (John Rockefeller)، به سازمان پارک های ملی آمریکا وقف شده است. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.