karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

موشک اسپیس فالکون 9

Tammy Neufeld

در سال 2008 ناسا پروژه ای تحت عنوان Commercial Resupply Service را آغاز کرد. این سازمان در حین این پروژه با شرکت های فضایی قراردادهایی را تنظیم کرد تا محموله هایی را برای تامین امکانات ایستگاه فضایی بفرستند. در حال حاضر شرکت فناوری های اکتشاف فضایی اسپیس‌اکس (SpaceX) قراردادی امضا کرده تا بیست محموله را به ایستگاه فضایی ببرد. در تصویر مقابل موشک اسپیس فالکون 9 (SpaceX Falcon 9) را می بینید که پانزدهمین ماموریت حمل بار به ایستگاه فضایی را بر عهده گرفته و چنین نور و درخششی به آسمان بخشیده است. بد نیست در آخر ذکر کنیم که عکس پیش رو توسط تامی نیوفلد (Tammy Neufeld) به ثبت رسیده؛ وی اعتقاد دارد در این لحظه زیبا، تکنولوژی راهش را به شعر و هنر پیدا کرده است. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.