karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نمایی از بالا-شهر واراناسی-هند

 

عکس امروز نشنال، نمایی هوایی از یکی از قدیمی ترین شهرهای هندوستان، واراناسی یا بنارس در کناره ی چپ رودخانه ی گنگ را نشان می دهد. این مقدس ترین شهر برای پیروان آیین هندو، هر ساله میزبان میلیون ها زائر است که به واراناسی آمده و خود را در گنگ می شویند تا گناهانشان با این آب مقدس پاک شود. یان لی (Yan Li)، عکاس تصویری که شهرنشینی در هند را به تصویر کشیده، می گوید:

شهری قدیمی بنارس، رنگارنگ، آشفته و پر از هرج ومرج است و اگرچه برای هندوها شهری مقدس تلقی می شود اما زندگی روزانه مردم اینجا تفاوتی با دیگر شهرها ندارد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.