karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 آذر 1401

به روز رسانی

06 آذر 1401

به نقل از رسانه قطبنما

عربستان در نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در مراکش، به‌عنوان رئیس شورای اجرایی این سازمان انتخاب شد. دوره ریاست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری یک سال است و عربستان تا پایان سال ۲۰۲۳ میلادی در این سمت باقی خواهد ماند. پیش از این، این کشور به‌عنوان نایب رئیس اول شورای اجرایی فعالیت می‌کرد.

احمد الخطیب، وزیر گردشگری عربستان با اشاره به اینکه این کشور اولین دفتر منطقه‌ای سازمان جهانی گردشگری را برای کمک به پیشبرد اهداف این سازمان در خاورمیانه و فراتر از آن افتتاح کرده است، گفت: «ما متعهد شده‌ایم، تا سال ۲۰۳۰ میلادی، ۸۰۰ میلیارد دلار در صنعت گردشگری عربستان سرمایه‌گذاری دولتی انجام دهیم. هدف ما دسترسی به توسعه‌ای پایدار، فراگیر و انعطاف‌پذیر است تا بتوانیم به نیازهای در حال تغییر مشاغل، جوامع و کره زمین پاسخ دهیم.»

وظیفه شورای اجرایی، ارائه توصیه‌هایی برای اجرای برنامه‌ها و ابتکاراتی است که نظرات کشورهای عضو را با مشورت دبیر کل به مجمع منعکس می‌کند. شورای اجرایی، حداقل ۲ بار در سال تشکیل می‌شود و اعضای آن توسط مجمع عمومی انتخاب می‌شوند تا تنوع جغرافیایی اعضای سازمان جهانی گردشگری حفظ شود. 

عربستان رئیس شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری

خبرهای به روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.