karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری ایسنا، دولت آفریقای جنوبی در خبری اعلام کرد که برای رونق بیشتر صنعت گردشگری در مرحله نهایی کردن "رژیم لغو ویزا" با تعدادی از کشورها از جمله ایران قرار دارد. 

"ملوسی گیگابا"، وزیر کشور آفریقای جنوبی در همین زمینه اعلام کرد کشورش با افزایش تعداد قراردادهای برنامه لغو روادید با کشورهای دیگر تلاش دارد تا به تقویت صنعت گردشگری و سرمایه گذاری در این بخش بپردازد. 

این تغییرات بخشی از برنامه وسیع اقتصادی کشور آفریقای جنوبی ست که پیش از این رییس جمهور این کشور در مورد آن چنین اعلام کرده بود: 

قصد داریم آفریقای جنوبی را به توسعه‌ یافته‌ ترین کشور از دل رکود اقتصادی تبدیل کنیم.  

وزیر کشور آفریقای جنوبی در مورد این طرح و توسعه گردشگری کشورش چنین توضیح داد: 

ما نقش مهمی در جذب سالانه بیش از ۱۰ میلیون بازدید کننده بین‌ المللی به کشور شامل گردشگران، مسافران تجاری، سرمایه‌ گذاران و مردم کشورهای همسایه داریم و میلیون‌ها شغل در کشور با فعالیت اقتصادی حاصل از سفر این مسافران ایجاد شده است. جذب بیشتر گردشگران هند و چین در درجه اول اهمیتِ توسعه گردشگری در آفریقای جنوبی قرار دارند و این دو کشور از ماه آینده می‌ توانند از تسهیلات جدید برای سفر به آفریقای جنوبی شامل امکان درخواست برای دریافت ویزای ۵ ساله چندبار ورود استفاده کنند.  

وی در ادامه اضافه کرد: 

مذاکرات برای شامل شدن چندین کشور دیگر در آفریقا و مناطق خاورمیانه و شرق اروپا از جمله ایران، عربستان سعودی، مصر، قطر و امارات در برنامه لغو ویزای سفر به آفریقای جنوبی در "مراحل نهایی" قرار دارد.

لازم است در پایان ذکر شود سهم صنعت گردشگری در تولید ناخالص ملی آفریقای جنوبی بیش از 28 میلیارد دلار (8 درصد) است. 

ورود به صفحه معرفی شهر کیپ تاون

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.