karnaval.ir

مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، بلیت قطار تهران-رشت، پس از افتتاح رسمی این قطار، برای فروش در سایت رجا عرضه شد. 

از 15 اسفندماه پس از 17 سال، قطار قزوین-رشت ا فرمان رئیس جمهور به طور رسمی افتتاح و سیستم پیش فروش بلیت های آن روی سایت راه آهن جمهوری اسلامی فعال شد. 

بر اساس آنچه رجا در سایت فروش خود قرار داده است، قیمت بلیت تهران-رشت 51 هزار و 250 تومان است که این بلیت با 22 درصد تخفیف با قیمت 40 هزار تومان به فروش می رسد. رجا در حال حاضر فروش بلیت این قطار از سایت های فروش بلیت امکان پذیر است.

راه آهن قزوین به رشت برای قطارهای مسافربری با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت و برای قطارهای باری با سرعت 120 کیلومتر بر ساعت، از ایستگاه راه آهن تهران به را می افتد و سپس به ایستگاه سیاه چشمه در استان قزوین می رسد. این قطار در ادامه از روستاهای کوهین و شیرین سو در محدوده شهرهای لوشان، منجیل، رودبار، رستم آباد و امامزاده هاشم عبور می کند و به ایستگاه رشت می رسد. قرار است در برنامه های بعدی، مسیر ریلی این خط راه آهن از ایستگاه رشت دو شاخه شود که یک شاخه آن به سمت بندرانزلی می رود و یک شاخه آن به شهر مرزی آستارا می رسد. 

قطارهای این مسیر، به صورت اتوبوسی بوده و زمان سفر شما چیزی در حدود 5 الی 6 ساعت به طول می انجامد.

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

خاطرات خوبم از زندگی بین سبزی جنگل و کوه، آبی دریا، سپیدی عطر بهارنارنج، قرمزی تمشک‌های وحشی، نارنجی پرتقالها، بارانهای گاه و بی‌گاه و تاب خوردن بر درخت گردوی مهربان حیاط خانه‌مان در رامسر زیبا چرخ می خورد و روحم را سیراب می کند. تمام

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.