ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، بلیت قطار تهران-رشت، پس از افتتاح رسمی این قطار، برای فروش در سایت رجا عرضه شد. 

از 15 اسفندماه پس از 17 سال، قطار قزوین-رشت ا فرمان رئیس جمهور به طور رسمی افتتاح و سیستم پیش فروش بلیت های آن روی سایت راه آهن جمهوری اسلامی فعال شد. 

بر اساس آنچه رجا در سایت فروش خود قرار داده است، قیمت بلیت تهران-رشت 51 هزار و 250 تومان است که این بلیت با 22 درصد تخفیف با قیمت 40 هزار تومان به فروش می رسد. رجا در حال حاضر فروش بلیت این قطار از سایت های فروش بلیت امکان پذیر است.

راه آهن قزوین به رشت برای قطارهای مسافربری با سرعت 160 کیلومتر بر ساعت و برای قطارهای باری با سرعت 120 کیلومتر بر ساعت، از ایستگاه راه آهن تهران به را می افتد و سپس به ایستگاه سیاه چشمه در استان قزوین می رسد. این قطار در ادامه از روستاهای کوهین و شیرین سو در محدوده شهرهای لوشان، منجیل، رودبار، رستم آباد و امامزاده هاشم عبور می کند و به ایستگاه رشت می رسد. قرار است در برنامه های بعدی، مسیر ریلی این خط راه آهن از ایستگاه رشت دو شاخه شود که یک شاخه آن به سمت بندرانزلی می رود و یک شاخه آن به شهر مرزی آستارا می رسد. 

قطارهای این مسیر، به صورت اتوبوسی بوده و زمان سفر شما چیزی در حدود 5 الی 6 ساعت به طول می انجامد.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET