karnaval.ir

مهرنوش حیدری

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

29 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

در تبت روستایی وجود دارد که همه ساله در آن، مسابقات اسب سواری با عنوان کیانگ تانگ (QiangTang) برگزار می شود. این جشنواره چالش های بسیاری را در بر می گیرد و یکی ازآن ها این است که مردم یکی یکی سنگ بزرگی را به نشانه ی قدرت و صلابت بلند می کنند. عکاس، استیون چو (Steven Chou) در رابطه با این چالش می گوید:

قبل از آغاز این چالش، سعی و تلاش بسیاری برای بلند کردن سنگ انجام دادم اما سنگ اصلا تکان نخورد. سخت ترین عامل این چالش، هوای رقیق و ارتفاع زیاد است چرا که این جشنواره معمولا در 4572 متر بالای سطح دریا برگزار می شود.

 

در میان بسیاری از فکر و خیال ها و در گیری های زندگی، گاه آن چنان با چشم باز در رویا فرو می رفتم و دنیا را سیر می کردم که گویی سوار بر دوچرخه ای تمام دنیا را فتح کرده ام. هر روز مدت

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.