karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

 

تصویر پیش رو، نمایی زیبا از دریاچه ی مُلوالا (Lake Mulwala) را نشان می دهد که عکاس نشنال جئوگرافیک، در سفری خانوادگی به ایالت ویکتوریای استرالیا، آن را به ثبت رسانده است. گری اورت (Garry Everett) برای یک گردش صبحگاهی و البته عکاسی به اطراف دریاچه آمده بود که سطح مه آلود آب نظر او را به خود جلب کرد. با کمی صبر و گذشت زمان، طلوع خورشید از شرق و تقابل انوارش با فضای مه آلودِ محیط، فرصت مناسب عکسبرداری را به گری داده و او این منظره را در قاب دوربینش جای داد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.