karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

21 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

یک ایمپالا را می بینید که تلاش می کند تا جرعه ای آب از برکه ای در نزدیکی شهر فرانسیستوون (Francistown) در کشور بوتسوانا بنوشد. ایمپالاها نوعی شاخ‌دراز یا بزگوزن بومی قاره آفریقا هستند. این عکس را آندریا پاپالیا، عکاسی ایتالیایی به ثبت رسانده است که مورد توجه ادیتورهای عکس نشنال جئوگرافیک قرار گرفت. کریستین مک‌نیکولاس یکی از این ادیتورها درباره عکس پاپالیا نوشته است: 

  • تقارن موجود در این عکس با بگ گراندی از پای دیگر ایمپلاها، ترکیب چشمگیری را به وجود آورده است. همچنین نوری که به شاخ این ایمپلا تابیده، باعث شده تا بافت شاخش بیش از پیش به چشم بیاید...

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.