karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 خرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

جشنواره اسپانیا

در این تصویر که توسط لوئیس تاتو (Luis Tato)، به ثبت رسیده است، گوشه ای از جشنواره ی لومیناریس (Luminarias Festival) در سان بارتلمه د پینارس (San Bartolomé de Pinares) اسپانیا را می بینید که در آستانه روز سنت آنتونی (St. Anthony's Day) برگزار می گردد. سنت آنتونی نامی مهم در فرهنگ این مردم است و از آن با عنوان قدیس حامی حیوانات اهلی یاد می شود.

یکی از سنت های این جشنواره، سواری و عبور با اسب از میان شعله های آتش و پریدن از روی آن می باشد و اعتقاد بر این است که این کار به پاک کردن حیوانات و محافظت از آنها در سال پیش رو می انجامد. به گفته ی مردم شهر، قدمت این کار به حداقل 500 سال پیش و زمانی باز می گردد که تصور می شد دود کردن، موجب دفع طاعون می شود. گروه های حامی حقوق حیوانات بر این باورند که این عمل، بی رحمانه و وحشیانه است اما مقامات این شهر ادعا می کنند که تا به حال هیچ اسبی در جریان این جشنواره دچار صدمه نشده است.

نگاهی به عکس های منتخب نشنال جئوگرافیک در ماه های گذشته داشته باشید:  نوامبر ۲۰۱۶ ، دسامبر ۲۰۱۶ ، ژانویه ۲۰۱۷ ، فوریه ۲۰۱۷ ، مارس ۲۰۱۷ ، آوریل ۲۰۱۷ و می ۲۰۱۷

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.