karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

سونالینی ختراپال، عکاس حرفه ای حیات وحش در طی یکی از سفرهایش به نروژ و مجمع الجزایر سوالبار (Svalbard) با این خرس قطبی رو به رو شد. سونالینی که برای گشت و گذار در اطراف سوالبار، سوار بر قایق کوچکی شده بود این خرس را در حالی دید که سعی داشت از روی یکی از صفحات شناور یخ به روی صفحه دیگری برود. ختراپال درباره حس و حال آن روزش می نویسد:

توصیف قاره شمالگان در کلمات و جملات نمی گنجد! جایی با طبیعت خشن اما مسالمت آمیز، برهوت اما زنده، پیچیده اما بکر و دست نخورده! 

ختراپال سونالینی در ادامه می گوید:

برای آن که این عکس را ثبت کنم، از لنز فیش آی استفاده کردم تا شاید بتوانم قدری از شکوه این حیوان قدرتمند را به تصویر بکشم و نشان دهم چگونه در راس دنیا تکیه زده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.