ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از چمدان، قرار است برای اولین بار، تور گردشگری گیلان، روی خط راه آهن رشت برگزار شود و به زودی شاهد برگزاری این تور به صورت هفتگی برای گردشگران خواهیم بود.

مهدی اشراقی درباره نخستین تور گردشگری راه آهن گیلان روی خط تازه تاسیس قزوین به رشت که اردیبهشت امسال برگزار می‌شود، توضیح داد:

۱۳ اردیبهشت ماه نخستین تور گردشگری راه آهن به مقصد رشت -شهر خلاق- برگزار می‌شود. این تور از میدان راه آهن تهران آغاز می‌شود و گردشگران را با قطار گردشگری اختصاصی به گیلان می‌برد و باز می‌گرداند.

مجری این تور با اشاره برنامه‌های تور در ادامه افزود:

قطار گردشگری از میدان راه آهن تهران، گردشگران را با خود همراه می‌کند و به مسیر تازه تاسیس و دیدنی خط راه آهن رشت می‌برد. گردشگران در طول مسیر با مناظر خاص طبیعت گیلان همراهند و قطار روی پل دریاچه سد سپیدرود نیز توقف خواهد داشت.

اشراقی همچنین بیان کرد:

گردشگران در این تور از موزه میراث روستایی گیلان، میدان شهرداری رشت و بازار رشت بازدید خواهند کرد و در برگشت از ایستگاه راه آهن شهر رشت به تهران بازخواهند گشت.

Photo by : Amin Jalali | IRNA

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.