karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از چمدان، قرار است برای اولین بار، تور گردشگری گیلان، روی خط راه آهن رشت برگزار شود و به زودی شاهد برگزاری این تور به صورت هفتگی برای گردشگران خواهیم بود.

مهدی اشراقی درباره نخستین تور گردشگری راه آهن گیلان روی خط تازه تاسیس قزوین به رشت که اردیبهشت امسال برگزار می‌شود، توضیح داد:

۱۳ اردیبهشت ماه نخستین تور گردشگری راه آهن به مقصد رشت -شهر خلاق- برگزار می‌شود. این تور از میدان راه آهن تهران آغاز می‌شود و گردشگران را با قطار گردشگری اختصاصی به گیلان می‌برد و باز می‌گرداند.

مجری این تور با اشاره برنامه‌های تور در ادامه افزود:

قطار گردشگری از میدان راه آهن تهران، گردشگران را با خود همراه می‌کند و به مسیر تازه تاسیس و دیدنی خط راه آهن رشت می‌برد. گردشگران در طول مسیر با مناظر خاص طبیعت گیلان همراهند و قطار روی پل دریاچه سد سپیدرود نیز توقف خواهد داشت.

اشراقی همچنین بیان کرد:

گردشگران در این تور از موزه میراث روستایی گیلان، میدان شهرداری رشت و بازار رشت بازدید خواهند کرد و در برگشت از ایستگاه راه آهن شهر رشت به تهران بازخواهند گشت.

قطار تهران رشت

Amin Jalali | IRNA

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

آرمان اسلامی

دنیا فقط رشت 

انتشار:10 اردیبهشت 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.