ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش ایسنا و به نقل از بی بی سی، مجموعه لوکیشن های سریال معروف "بازی تاج و تخت" در کشور ایرلند شمالی برای بازدید گردشگران بازگشایی می شود. 

بر اساس این گزارش، بعد از اتمام مراحل فیلمبرداری سریال "بازی تاج و تخت" در کشور ایرلند شمالی بعد از یک دهه، درهای لوکیشن های مختلف این مجموعه تلویزیونی بر روی گردشگران و طرفداران آن باز خواهد شد تا بتوانند از نزدیک محل های ساخت این سریال را ببینند.

بازدیدکنندگان می توانند در هر کدام از این لوکیشن ها، از لباس های شخصیت ها، اسلحه و دیگر وسایل مربوط به صحنه فیلمبرداری مجموعه تاج و تخت بازدید کنند. جف پیترز رییس شبکه "اچ بی او" -سازنده سریال بازی تاج و تخت- در همین زمینه اعلام کرد این شبکه از کار تیم سازنده سریال در حفظ لوکیشن های این مجموعه و بازدید گردشگران از قسمت های مختلف دنیای سریال استقبال می کند. 

جان مک گریلن مدیر ارشد گردشگری ایرلند شمالی هم از بازدید گردشگران و طرفداران سریال از لوکیشن های بازی تاج و تخت و نقش این کار در رونق گردشگری این کشور در سطح جهانی استقبال کرد و گفت بی‌صبرانه در انتظار استقبال از شمار بیشتری از گردشگران خارجی در کشور زیبای ایرلند شمالی هستند. 

سریال بازی تاج و تخت توسط دیوید بنیاف و دی بی وایس برای شبکه اچ بی او و بر اساس مجموعه داستان های فانتزی نوشته "جورج آر. آر. مارتین" ساخته شده است. جذابیت این سریال درحدی ست که علاوه بر دریافت جایزه های بسیار، توانسته تعداد بسیاری از گردشگران را برای دیدن لوکیشن های فیلمبرداری، جذب کشور ایرلند شمالی کند. 

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET