karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

آن طور که ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گزارش می دهد، محمد رحیم رهنما، مدیر کل این سازمان اظهار داشت:

بنابر اعلام دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری آیتو، قطار گردشگری هزار و یک شب از مرز سرخس جهت سفر گردشگران وارد مشهد می شود و 57 گردشگر از کشورهای اروپایی و آسیایی اول مهر ماه از مسیر عشق آباد و مرز باجگیران با اتوبوس وارد مشهد می شوند.

 

قطار هزار یک و شب اولین قطار اروپایی به حساب می آید که وارد خاک ایران شده و مسافران در حین سفرشان به کشورمان یک شب را داخل قطار و یک شب را در هتل می گذرانند. این قطار ساخت کشور ترکیه است و کوپه هایش به سرویس بهداشتی و حمام مجهزند؛ به طور کل می توان گفت، گردشگران سفری لوکس را به کشورمان تجربه می کنند.  

او اضافه کرد:

این گردشگران در یک سفر هشت روزه با قطار گردشگری هزار و یک شب از شهرهای مشهد، یزد، اصفهان و شیراز بازدید می کنند و در تاریخ نهم مهر ماه کشورمان را ترک خواهند گفت.

محمد رحیم رهنما بیان کرد:

حضور قطارهای گردشگری به شهر مشهد در معرفی ظرفیت ها و زیرساخت های ریلی گردشگری کشور به ویژه شهرهای هدف گردشگری در سطح ملی و بین المللی نقش بسزایی دارند.

وی تصریح کرد:

هجده نفر از گردشگران استرالیایی این قطار پس از حضور هشت روزه ی این قطار در ایران، سفر خود را با قطار اختصاصی دیگری به مدت دو روز ادامه می دهند و از سوادکوه و باغ گیاه شناسی ملی در تهران بازدید می کنند.

قطار گردشگری هزار و یک شب

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.