karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

منظره منهتن جنوبی آمریکا

Monica Carlson

در تصویر امروز نشنال جئوگرافیک، خانواده ای را می بینید که از پنجره طبقه هشتادم ساختمان امپایر استیت (Empire State Building) به بیرون خیره شده اند و چشم اندازی از آسمان خراش های منهتن جنوبی را از نظر می گذرانند. تا سال 1970، امپایر استیت بلندترین سازه در دنیا بود اما با ساخته شدن دیگر بناها، مقامش را از دست داد. به عنوان مثال ساختمان مرکز تجارت جهانی یک (One World Trade Center) که در پس زمینه تصویرش را می بینید یکی از آن ساختمان هایی ست که رتبه امپایر استیت را دزدیده است. مرکز تجارت جهانی از سال 2013 تاکنون مقام بلندترین ساختمان آمریکای شمالی را دارد و همچنین، ششمین سازه بلند دنیاست. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.