karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از ایرنا، 23 گردشگر هلندی در سفر خود به ایران، راهی ورامین شدند و از آثار تاریخی این شهرستان از جمله مسجد جامع و برج علاءالدوله بازدید کردند. 

فاطمه خانی قلعه، رییس دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین، در حاشیه ی بازدید این گردشگران از این شهرستان، اظهار داشت:

شهرستان ورامین با قدمتی بالغ بر هفت هزار سال، از آثار تاریخی متعددی برخوردار است و در صورت معرفی صحیح این آثار به گردشگران، می توان این شهرستان را به مقصد گردشگری تبدیل کرد.

وی در ادامه افزود:

بیش از 70 اثر تاریخی شهرستان ورامین در فهرست آثار ملی ثبت شده است که از میان آنها می توان به مسجد جامع، برج آرامگاهی علاءالدوله، امامزاده یحیی(ع) و ده ها اثر دیگر اشاره کرد.

او در تکمیل صحبت هایش، گفت:

در ماه های اخیر و با رایزنی های صورت گرفته با برگزار کنندگان تورهای گردشگری بین المللی، زمینه ی حضور گردشگران خارجی و علاقه مندان ایرانی به آثار تاریخی فراهم شده و تا کنون ده ها گروه از این آثار تاریخی بازدید کرده اند.

رییس دفتر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ورامین تصریح کرد:

ماه گذشته نیز یک گروه گردشگر ایتالیایی از آثار شاخص این شهرستان دیدن کردند.

شایان ذکر است که ورامین یکی از شهرستان های استان تهران است که با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق پایتخت واقع شده است.

ورود به صفحه اختصاصی راهنمای سفر و گردشگری استان تهران

گردشگران خارجی در ورامین

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.