karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

07 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

هندوستان

در این تصویر گوشه ای از جشنواره پالچی (Palkhi Festival) در هند را می بینید که حدود 1000 سال قدمت دارد. پیروان مذهبی در ماهاراشترا (Maharashtra) گرد هم می آیند و 23 روز را در عبادت به سر می برند. عکاس، ماهش لنکر (Mahesh Lonkar)، در این باره می گوید:

من به بالکن رفتم و نور زیبای زرد را دیدم. مردم با آواز خوانی و شور و شوقی خاص در حال خرید در اطراف معبد بودند و گویی خالق خود را سپاس می گفتند.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.