karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

تماشای گوزن قرمز اسکاتلند

david chancellor

مردی را می بینید که به تماشای گوزن ها نشسته است. تصویر مقابل را در یکی از پارک های ملی کشور اسکاتلند به نام کرنگورم (Cairngorm) عکاسی کرده اند. این پارک ملی در سال 1853 به عنوان جنگلی برای گوزن ها تاسیس شد؛ در آغاز تنها تعداد کمی از گوزن های قرمز کوه آرگیل (Argyll) را به اینجا آوردند و کم کم این پارک رو به رشد گذاشت. به طوری که در سال 1870 گوزن هایی را از این منطقه به نیوزیلند فرستادند تا سرآغازی باشد برای حضور گوزن های قرمز در آن کشور. این پارک ملی پیشرفت قابل توجهی داشته و حالا بزرگترین سکونتگاه گوزن ها در دنیا شمرده می شود.

لازم است ذکر کنیم که عکس امروز نشنال قابل انتشار نبود و این تصویر جایگزین شد.

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.