karnaval.ir

مهسا محرابی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

16 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

در پیش رو ساختمانی با شیشه های رنگی می بینید که به یکی از شلوغ ترین خیابان های سنگاپور روشنی بخشیده است. آندره زی. (Andrei Z) عکاس حرفه ای نشنال که به سنگاپور سفر کرده بود، قصد داشت از این ساختمان عکاسی کند اما شلوغی همیشگی خیابان مانع از آن می شد تا چیزی را که در نظر دارد پیاده کند. آندره درباره داستان عکس پنجره های رنگین کمانی این گونه توضیح می دهد:

روز آخر سفرم بود و باید وسایلم را جمع می کردم و آماده بازگشت می شدم. اتفاقی دوباره سر و کارم به این خیابان افتاد و متوجه شدم که کل خیابان کاملا خلوت است. عجیب بود، اما وقت را بیش از این تلف نکردم و بلافاصله چندین عکس از این ساختمان  جذاب و رنگی گرفتم. قسمت جالب ماجرا آن بود که تمام بارها منتظر بودم تا خیابان قدری خلوت شود، حالا که خیابان خالی از آدم درست رو به رویم بود، عکاسی از ساختمانِ تنها چندان هم جالب به نظر نمی رسید. قدری منتظر شدم و به محض ورود اولین موتور سوار: چیلیک! عکسم را گرفتم.

هیچ وقت فکرش را هم نمی‌کردم که در دنیای گردشگری و سفر فعالیت کنم؛ برای کسی که در دبیرستان ریاضی و در دانشگاه آی‌تی خوانده کار و پیشه، خشک‌تر از این‌ها معنی می‌شود؛ اما اتفاقی‌تر از چیزی که فکرش را بکنم وارد دنیای سفر شدم.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.