karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

مصر باستان یکی از تمدن های مرموز در تاریخ بشر است که بعد از گذشت سال ها هنوز هم کارشناسان را برای رمزگشایی به چالش می کشد. آثار به جا مانده در این تمدن کهن حکایت از وجود زیرساخت ها و تکنولوژی هایی دارند که تصور وجود آنها در زمان های دور در ذهن هیچ کس نمی گنجد و مدام این سوال را در ذهن مطرح می کند که چگونه ممکن است چنین آثار پیچیده ای در زمانی به وجود آمده باشد که خبری از تکنولوژی نبوده و امروزه حتی با وجود فناوری های جدید هیچ کس موفق به خلق نمونه ای از آنها نشده است؟

از جمله دستاوردهای مصریان که علم امروز در کشف رموز آن ناتوان است، اهرام مصر می باشد که با جلوه ای ساده نشانه هایی راز آلود و حیرت انگیز را در خود جای داده است. این مکان به حدی عجیب و غریب به نظر می رسد که برخی کارشناسان، مصر باستان را یک منبع بالقوه برای زندگی فرازمینی تلقی می کنند و معتقدند تنها این باور است که روش های پیشرفته ی مصریان را توضیح می دهد.

بسیاری در برابر این تفکر مقاومت می کنند و سعی در ارائه های نظریه های جدید دارند اما با گذشت زمان، نشانه ها، رازهای بیشتری را پیش روی کارشناسان قرار می دهند که تقریبا هیچ توضیحی برای آنها یافت نمی شود. در اینجا 10 مورد از حیرت انگیزترین نشانه ها در مورد اهرام مصر را بررسی خواهیم کرد که احتمال حضور موجودات فرازمینی در ساخت این سازه را تقویت می کند.

با کارناوال همراه باشید...

اهرام مصر

1- ظاهر اهرام

با آشکارترین قسمت رازهای اهرام مصر شروع می کنیم و ساده ترین آنها را برایتان بازگو می نماییم. اگر نگاهی به شکل اهرام بیاندازید قطعا متوجه می شوید که طراحی و ساخت و ساز چنین سازه ای احتیاج به مهارت و دانش فوق العاده ای دارد که وجود آن در زمان ساخت اهرام، دور از ذهن به نظر می رسد و باید از خود بپرسید که مصریان چگونه موفق شده اند چنین بنای حیرت انگیزی را برای دفن فرعونیان بسازند؟

ساختمان این اهرام از میلیون ها بلوک سنگی تشکیل شده که هریک حداقل یک تُن وزن دارد و متخصصان می گویند که هر ده نفر تنها می توانند یک سنگ 400 کیلوگرمی را جابه جا کنند. در این مورد هم ما فرض می کنیم که کارگران قدرت سوپرمن را داشته اند اما باز هم سوالات بی پاسخ دیگری باقی می ماند به عنون مثال این سنگ ها چگونه به این شکل دقیق برش یافته اند که گویی دستگاهی خارق العاده آنها را تکه تکه کرده است. 

 نسبت محیط هرم بزرگ به ارتفاع اولیه آن برابر با مقدار عدد پی (3.14) است و حکایت از هوشی کم نظیر در محاسبات دارد. اگر هم انسانی بسیار هوشمند در آن دوران وجود نداشته پس احتمالا چنین کاری، حاصل یک فناوری پیشرفته است که هنوز هم ما از آن بی خبریم و معلوم نیست در آن دوران، مصریان چگونه به آن دسترسی داشته اند.

اهرام مصر

2- نشانه هایی از وجود الکتریسیته 

هیروگلیف یا حروف تصویری یا تصاویر بسیار زیادی در مصر وجود دارند که همه دارای ارزش تاریخی و هنری می باشند. در این میان تصاویری هستند که موجب بروز شگفتی بسیاری در میان کارشناسان شده اند. در یکی از این تصاویر افراد چیزی در دست دارند که بسیار شبیه به لامپ است و نشان می دهد که مصریان در آن زمان به الکتریسیته دسترسی داشتند. اما چگونه ممکن است در آن زمان، آنها موفق به تولید برق شده باشند؟ این حجم از ظرفیت تکنولوژیکی کمی تامل برانگیز است.

اهرام مصر

3- تصاویر خیالی

همه ی شگفتی های تصاویرِ به جا مانده از مصریان باستان به یک لامپ ختم نمی شود بلکه آثار دیگری نیز وجود دارند که بر حیرت شما می افزایند. به عنوان مثال تصاویری وجود دارند که اشکال آنها بسیار شبیه به هواپیما و هلیکوپتر هستند و این سوال را در ذهن ایجاد می کنند که آن مردمان چگونه ایده ی پرواز را در سر می پروراندند؟ 

همیشه این امکان وجود دارد که در تفسیر حجاری های تصویری، خطا صورت گیرد اما چیزی که وجود دارد دقیقا تصویر یک هلیکوپتر است و نمی توان وجود آن را نادیده گرفت و آن را تنها خطایی در تفسیر پنداشت. تنها توضیحی که می توان ارائه داد حضور گونه های پیشرفته و هوشمندتری در آن زمان است.

اهرام مصر

4- تصاویر فرازمینی ها بر روی پول های باستانی

شاید این مورد یکی از ضعیف ترین دلایل حضور فرازمینی ها در مصر باشد اما نمی توان به راحتی از آن گذشت. سکه هایی در این کشور یافت شده که تصاویری از موجوداتی بیگانه بر آنها نقش بسته است. 

تصاویر یکی از این سکه ها یک سفینه فضایی و حداقل چیزی شبیه به آن را نشان می دهد. البته بسیاری با این نشانه ها مخالفند و می گویند این تصاویر ساختگی و حاصل کار دوستداران نظریه ی حضور فرازمینی ها در مصر هستند.

اهرام مصر

اهرام مصر

5- کشف یک مومیایی غیر عادی

یکی از هیجان انگیزترین نشانه هایی که درباره ی حضور فرازمینی ها در مصر باستان وجود دارد یک مومیایی غیر عادی است که اخیرا در هرمی کوچک در نزدیکی هرم سنوسرت دوم (مقبره ی یکی از فراعنه مصر) کشف شده است. ساختار اسکلت این مومیایی شبیه بدن انسان نیست و چهره ی آن نیز بسیار متفاوت از بشر به نظر می رسد. این مومیایی توسط دکتر ویکتور لوبک، استاد بازنشسته دانشگاه پنسیلوانیا کشف شده و مورد مطالعه قرار گرفته است.

او بر این عقیده است که مومیایی به عنوان یک مشاور فرعون خدمت می کرده اما دولت و مسئولین بر پنهان کردن این نشانه اصرار دارند و می خواهند آن را پنهان کنند.

اهرام مصر

6- جانمایی شگفت انگیز اهرام

نکته ی بسیار قابل توجهی که وجود دارد تطابق کامل محل سه اهرام با صورت فلکی شکارچی است که شامل سه ستاره پر نور می باشد. حتی اندازه ی اهرام نیز با ستاره ها تطابق دارد، هرم بلندتر در راستای ستاره ی پر نور تر قرار گرفته و در حالی که نور ستارگانِ هم‌راستا با اهرام کوچک تر کم نور تر هستند.

اهرام دقیقا هم‌راستا با قطب مغناطیسی شمالی قرار گرفته اند. چطور می شود همه ی اینها از روی اتفاق و حدس و گمان باشد؟ این موقعیت اهرام حکایت از دانش گسترده در علوم، هندسه و نجوم دارد و این سوال را در ذهن به وجود می آورد که مصریان باستان چگونه به این علوم آگاهی داشتند؟

بد نیست بدانید که قطب‌های مغناطیسی جایی است که خطوط میدان مغناطیسی به صورت واگرا از زمین خارج می شوند و جنوب مغناطیسی را ایجاد می کنند و یا به صورت همگرا به آن وارد می شود و (شمال مغناطیسی) را شکل می دهند.

اهرام مصر

7- احتمال حضور فرازمینی ها در زمان آخناتون

آخناتون (یکی از فراعنه مصر) به طور بالقوه یکی از بزرگترین نوآوران دینی در تاریخ بشر بود. وی توانست مصر را از یک جامعه بت پرست به جامعه ای توحیدی تبدیل کند و به عقیده ی بسیاری از کارشناسان این کار بدون وجود قدرتی ماورایی غیر ممکن بوده است. در اشعار به جا مانده از آن دوران نشانه هایی از گفتمان آخناتون با فرازمینی ها وجود دارد. برخی پا را فراتر گذاشته و خود آخناتون را یکی از فرازمینی ها می دانند اما برخی دیگر معتقدند او از قدرت فرازمینی ها بهره می برده است.

اهرام مصر

8- کاغذی که با نشانه های فراوان، نابود شد

در سال 1933 شخصی به نام آلبرتو تالی (Alberto Tulli)، مدیر سابق بخش مصری موزه واتیکان، پاپیروسی (کاغذی در مصر باستان) را کشف کرد که بر روی آن نقش هایی از وجود اشیای پرنده ی ناشناخته یا همان یوفو ها دیده می شد. این نقش ها دایره های آتشین بودند که هر چه به سمت چپ کاغذ نزدیک تر می شدند تعداد آنها بیشتر می شد. 

این پاپیروس به پاپیروس تالی مشهور شد. پس از درگذشت وی، همه ی اموالش به برادرش رسید اما هیچ کس دیگر موفق نشد آن پاپیروس را بیاید و به همین سادگی مهم ترین مدرکی که حضور بیگانگان فرازمینی را در مصر باستان ثابت می کرد از بین رفت.

اهرام مصر

9- علامت های تکرار شده در تاریخ

یکی دیگر از نشانه های مهمی که در مورد حضور بیگانگان در مصر باستان مطرح شده است، یافته هایی است که بسیار به نشانه های حوادثی همچون روزویل (Roswell) و جنگل رندلشام (Rendlesham Forest) شبیه می باشند.

در حادثه ی روزویل که در سال 1947 در نیومکزیکو رخ داد شی پرنده ی ناشناخته ای به زمین سقوط کرد و حادثه ای مشابه آن در سال 1980 در رندلشام انگلیس اتفاق افتاد. در هر دوی این اتفاقات، اشیای ناشناخته دارای ظاهر و علامات خاصی بودند؛ علاماتی که در تصاویر حکاکی شده از مصر باستان هم دیده شده است.

آیا این شباهت ها تنها یک اتفاق هستند یا می توانیم آنها را نشانه ای از حضور فرازمینی ها در مصر باستان بدانیم؟!

اهرام مصر

10- مصنوعات باستانی عجیب

سر ویلیام پتری (Sir William Petrie) که یکی از بهترین مصر شناسان تاریخ است، مصنوعات عجیبی را از مصر باستان در خانه ی خود نگهداری می کرده است. از شکل و ظاهر عجیب و غریب همه ی اشیاء که بگذریم، در میان آنها دو مومیایی دیده شده که با ظاهر یک انسان تفاوت های فاحشی دارند.

متاسفانه هیچ کس توانایی دسترسی به این مصنوعات و دیدن آنها را ندارد چرا که مسئولین فکر می کنند برای جلوگیری از شایعات و وحشت مردم باید آنها را در امن ترین مکان ها پنهان کنند تا مدرکی برای کارشناسان باقی نماند.

اهرام مصر

سخن آخر

آیا از وجود این نشانه ها خبر داشتید؟

نظر شما در این باره چیست؟

آیا به حضور فرازمینی ها اعتقاد دارید؟

منتظر نظرات شما خوبان هستیم...

...

آیا این مطلب مفید بود؟

74 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

دنيا پر از رمز و راز ممكنه دروغ يا راست باشه اما اگر راست بودن و دروغ بودنش رو مى خواهيد بدونيد نبايد درنگ كرد كسى كه درنگ مى كنه مى بازه همونطور كه كشتى به يخ وابسته يا مسافران به قايق نجات ما هم به رمز و راز هاى اين دنيا وابسته ايم پس بايد دل به دريا بزنيم و كشف نا شناخته ها كنيم مهم نيست چه كسفى باشه از هيولاى لخ نس گرفته تا فرا زمينى ها پى نوشت :(بايد ماجراجويى كرد )-اما اين براى يك بچه ١٢ ساله زوده

کاربر مهمان

قرار نیست حتما برای کشف اینها ب دل جنگل بزنی و مثلا منتظر این بمونی ک شاااااییید یکی از اون ب استطلاح ادم فضایی ها بیان سراغت... اینهمه مطلب درمورد جن ها هست...من با اطمینان کامل میگم ک ادم فضایی هایی ک اونا میگن جن ها هستن...از مطالب مکتوب استفاده کن...درضمن 12 سال سن کمی نیست من خودم 13سالمه و تحقیقات زیادی راجع بهشون کردم...و باز هم میخوام بیشتر بدونم...ب نظر میاد فیلم زیاد میبینی کوچولو بیخیال هیولای لخ نس ینی ممکنه چیزی اینهمه سال وجود داشته باشه و فقط 2 یا 3 نفر دیده باشنش...البته احتمالات رو هم نباید دسته کم گرفت...با تحقیق کردن میتونی ب خیلی از این سوالاتت برسی بچه جون...

کاربر مهمان

من هم با این دوستم موافقم چون وجود فرا زمینی ها احتمالش خیلی کمه ولی با این نشانه ها و مدارد موجود قدرت زیاد احتمالش زیاده جن ها باشن چون وجود اون هارا قران ثابت کرده

کاربر مهمان

اره قران کتاب خداست دروغ نمیگه

05 خرداد 1400

کاربر مهمان

اگر این طور باشه در باره ی فرازمینی ها هم در قرآن اومده.ولی نظر هرکسی محترمه

25 اسفند 1399

18 اسفند 1399

کاربر مهمان

شما بیشتر میدونی ماشالله 🙄🙄😏😏😏😏😏

15 بهمن 1399

02 دی 1399

انتشار:15 مرداد 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

کاربر مهمان

چن تا اشکال تو متن بود : 1_ هر کدوم از سنگ های اهرام حدود 5.2 تن جرم داشتن 2_ توی نکته دوم نوشتید ک ممکنه مصری ها الکتریسیته داشته باشند ... این ممکنه تا حدودی درست باشه .... ولی یه نظریه دیگه ام هست که میگه ممکنه این لامپ نباشه ، بلکه کریستال های شمالی و شمال غربی آفریقا باشه که به درخشندگی و زیبایی معروفن حتی تو تاریکی 3_ نکته ی سوم و چهار م اتون کاملا غلطه و هیچ یک از باستان شناسا اینو تایید نکردن 4_ نکته پنجم ام ممکنه ک فقط یه اختلال ژنتیکی باشه که امروزه هم وجود داره ... پس نمیشه که به عنوان یه دلیل بهش تکیه کرد 5_ نکته هفتمتونم کاملا مسخرس ... چون حتی آثار به جامانده از خدایان تمدن مایا که کمی شبیه به فرامینی ها بودند نشون میده که خدایانشون ب اونا دستور میدادن که اونها یا مجسمه هاشون رو بپرستن ن ی قدرتی روح مانند ( البته شاید ام نکته هفتم درست باشه ... ولی نه درزمان آخناتون ) بقیه نکته هاتونم ک اصن نگم من نمیخوام بگم که فرامینی ها وجود ندارن ، ولی این مدارکی که شما گفتید بعضی هاش با عقل جور در نمی یاد ولی در کل تشکر

کاربر مهمان

اگه اختلال ژنتیکی داشته و تا اون حد کوچیک و شکل غیر انسانی گرفته پس قاعدتا نباید از نظر هوشی و عقلی هم خیلی کامل بوده باشه ، و اگه کامل نبوده چرا باید مشاور فرعون باشه تا حدی ک کنارش دفن شده باشه.. کسایی که در کنار فرعون ها دفن میشدن قطعن باید جایگاه بزرگی داشته باشن.. من توی یه مقاله دیگه چنتا عکس از جاهای دست خیلی کوچیک دیدم ک گفتن حتی دست بچه های چند روزه هم اونطور نیست.. حتا بچه های نارس و مشکل دار هم دستشون فرق میکردع ولی اون جاهای دست شبیه به دست اون آدم کوچیکه بوده.. حس میکنم اینا بی ربط نیست ... اها و موصوع لامپ.. توی یه بقیه مقاله ها به ساخت و استفاده مصری ها از باتری کوزه ای اشاره شده پس فک نکنم لامپ ها بی خود بوده باشن.. هر چند به نظر من توی هیچ کودوم از نکات اهرام مصر نمیشه گفت که اجنه یا موجودات فضایی دخیل نبودن.. اون موقع جادو وجود داشته حالا این جادو میتونه تکنولوژی بوده باشه ک خیلی پیشرفته بوده یا اینکه رابطه ی مصریان با ارواح و جنیان بوده باشه

03 مرداد 1400

کاربر مهمان

سلام دوست عزیز در رابطه با اون نکته دومت بگم که در زیر اهرام سیستم هیدرو پاور وجود داشته و آب رود نیل وارد اون می‌شده و ثانیا از باتری بغداد هم در مصر استفاده شده

19 تیر 1400

کاربر مهمان

فرازمینی ها با ایالات متحده آمریکا رابطه پنهان دارن چون دقيقأ روز اول آمریکا خودشو نماینده دنیا نامیده مطمعنا سلاحهای ناشناخته دارن 👁️🙄

کاربر مهمان

دقیقا

05 خرداد 1400

06 فروردین 1400

کاربر مهمان

وقتی اجازه ورود به داخل اهرام نیست فقط میزارن از دور به اهرام نگا کنی نمیزارن حتی بالاش بری این یعنی اینکه حقایق زیادی هستو نمیخان مردم بفهمن

کاربر مهمان

اره منم یه جایی دیدم که یکی که از اینده اومده بود و میگفت فضایی ها من رو اوردند

05 خرداد 1400

کاربر مهمان

منم باهات موافقم ولی اگه چیزی باشه که نباید بفهمیم در نوک مصر نیست که درونش یا.... خلاصه من باهات موافقم

06 فروردین 1400

کاربر مهمان

اره منم بات موافقم،،،

18 اسفند 1399

19 مرداد 1399

انتشار:30 تیر 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

کاربر مهمان

به نظر من که همش راسته...چرا چون همش با مدرکه و توی دنیای امروزی هیچ چیزی غیر ممکن نیست و روز به روز حقایق بیشتری کشف میشه... مطمئنم که همش به زودی کشف میشه و دیگه سوالی باقی نمیمونه....

کاربر مهمان

راستش من اینجوری فکر نمیکنم علم اینجوری که شما میگی به زودی همش کشف میشه نیست علم خیلی گسترده ست و هر روز با اختراع یه چیز جدید یه بخشی بهش اضافه میشه مثلا اگه شما 100 سال پیش میومدی و میگفتی بشه با یه اشعه تو بدن انسان رو دید میگفتن عقل از سرت پریده ولی الان میدونیم سونو گرافی هست و با اشعه ایکس میشه درون بدن و استخوان ها و اسیب های درونی بدن رو مشاهده کردولی من میگم تا حدودی میتونه راست باشه ولی زیاد نمیشه مطمئن بود چون مثلا تو دلیل تصویر های خیالی شما گذاشتید ذهنتون خلاقانه تصمیم بگیره و اون رو یه هلیکوپتر فرض کنه ولی ممکنه اصلا این یه حرف تصویری باشه شاید اصلا قرار نبوده هلیکوپتر رو نشون بده و خلاقیت شما بوده که این برداشت رو کرده و اصلا شاید فقط یه حرف باشه یه حرف در زبان تصویر بی هیچ معنی و مفهوم خاصی

کاربر مهمان

بله مثل شخصی که گفت زمین گرده. ولی من هم فکر میکنم وجود داشته باشن و واقعی باشن.

کاربر مهمان

به نظرم اونا دارن مارو گم راه میکنن چون انگار داریم خیلی نزدیک به رازاشون میشیم اونا سعی میکنن مارو با سقوط بعضی چیزا به طرف اون بکشن تا به اون راز اصلی نرسیم فققققطط یک چیزی که فکر منو تو این دوران مشغول کرده اینه که درون اهرام مصر چه چیزی باعث مرگ بعضیا میشه مطمئنن راز اصلی درون اهرام مصره☠️ولی راه به رسیدنش بستس. منظورم موانع خطر ناک مثل گاز سمی یا.... راز درون اهرام مصره 🙄🤐🤔🤔🤔🧐🧐

06 فروردین 1400

25 اسفند 1399

27 دی 1399

کاربر مهمان

منم موافقم

20 دی 1399

انتشار:18 تیر 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.