karnaval.ir

کارناوال

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

21 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از خبرگزاری تسنیم، بهمن نامور مطلق، معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از برپایی بزرگترین بازارچه موقت جهان در نوروز ۹۷ خبر داد و در تشریح برنامه‌های معاونت صنایع‌دستی کشور برای نوروز 97 اظهار کرد:

نوروز یکی از زمان‌های بسیار فعال در حوزه صنایع‌دستی و هنرهای سنتی است. ما نیز برای نوروز 97 برنامه‌هایی را آماده کردیم.

معاون صنایع‌دستی در ادامه افزود:

در همین راستا، برگزاری بازارچه عیدانه در دستور کار معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری قرار گرفته است. این سومین سالی است که این بازارچه در تعطیلات نوروز برگزار می‌شود.

نامورمطلق اظهار کرد:

ما در تعطیلات نوروز سال 1397 بزرگترین بازارچه موقت جهان را با بیش از 700 بازارچه و 7 هزار غرفه برای گردشگران برگزار می‌کنیم. برنامه های نوروزی ما نسبت به سال گذشته تداوم و گسترش بیشتری دارد.

صنایع دستی ایران

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.