خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر

Navigate forward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Navigate backward to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

دوشنبه 08 آذر

از صبح به شب

از شب به صبح

ارزان ترین

گران ترین

بلیط تهران کرمان

برای خرید بلیط تهران به کرمان لازم است که ابتدا کمی با شهر کرمان آشنا شویم و سپس به قیمت پرواز تهران کرمان، مدت زمان پرواز و... بپردازیم.

  • یکی از شهرهای تاریخی و مهم ایران است.
  • جاذبه های تاریخی متعددی در خود دارد.
  • در اطراف آن چند مورد از جاذبه های ثبت جهانی شده ایران وجود دارند.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

در تعیین قیمت بلیط تهران به کرمان موارد متعددی موثرند که هر کدام می‌توانند بر قیمت پرواز اثر بگذارند. اولین دلیل را شاید بتوان گذر زمان دانست؛ به طورکلی قیمت پرواز تهران کرمان با گذر زمان افزایش می‌یابد. به طور مثال متوسط بلیط هواپیما تهران به کرمان در اوایل سال حدود 100 درصد با افزایش همراه بوده است، اما این به معنای آن نیست که شما دیگر بلیط ارزان هواپیما پیدا نمی‌کنید. روز پرواز مورد دیگری است که تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما دارد. در روزهای عادی و ایام معمول سال، بلیط در روزهای وسط هفته ارزان‌تر از آخر هفته است و زمان مناسب‌تری برای خرید بلیط هواپیما کرمان است. قیمت بلیط (تهران به کرمان) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه گران تر از روزهای دیگر و پرواز از تهران به کرمان روز جمعه پس از ظهر ارزان‌تر است.

پرواز تهران به کرمان

با توجه به اینکه پرواز تهران کرمان دو فرودگاه اصلی پروازهای داخلی ایران یعنی فرودگاه مهرآباد و فرودگاه کرمان را به‌هم متصل می‌کند، پرواز کرمان پر ترافیک ترین پرواز و پرفروش ترین بلیط هواپیما را دارد. جابه‌جایی روزانه و متعدد هواپیماهای ایرلاین‌های مختلف بیناین دو شهر موجب تنوع و تعدد بلیط هواپیما تهران به کرمان شده است.

فاصله هوایی پرواز تهران تا کرمان حدود 860 کیلومتر و فاصله زمینی آن حدود 950 کیلومتر می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به کرمان ممکن است به خاطر شرایط جوی و آب و هوا متغیر باشد، اما در حالت عادی حدود 2/5 ساعت طول میکشد.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟

سوالی دارید؟
021 9102 4260

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست