کارناوال - راهنمای سفر

مسجد عرب استانبول

استانبول، ناحیه بی اغلو، محله عرب‌جامی

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 09:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با مسجد عرب استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مسجد عرب استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مسجد آراپ که به آن مسجد عرب نیز می گویند، در محله کاراکوی استانبول قرار دارد. ساختمان این مسجد در اصل یک کلیسای کاتولیک رومی بود که در سال ۱۳۲۵ توسط راهبان دومنیکن بنا و وقف شد. با آن که ساختمان مسجد آراپ در طی امپراتوری عثمانی دستخوش تغییراتی شد، تنها نمونه قرون وسطایی و گوتیک معماری به جا مانده در استانبول محسوب می‌شود. کاربری این کلیسا در بین سال های ۱۴۷۵ تا ۱۴۷۸ به مسجد تغییر کرد و در طی سلطنت سلطان محمد دوم به عنوان مسجد گالاتا شناخته شد. بعدها سلطان بایزید دوم این بنا را به پناهندگان مسلمان و عرب فراری از آندولس اهدا کرد تا در آن اسکان بیابند؛ اتفاقی که سبب شد نام مسجد به عرب تغییر کند.

انتشار

01 اسفند 1397

به روز رسانی

17 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

مسجد عرب استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست