کارناوال - راهنمای سفر

مسجد ایوب سلطان استانبول

ترکیه، استانبول، ناحیه اروپایی ایوب، محله مرکزی، خیابان جامی کبیر

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 09:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

نکات ضروری

بازدیدکنندگان باید لباس مناسب به تن داشته باشند

آشنایی با مسجد ایوب سلطان استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مسجد ایوب سلطان استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مسجد ایوب سلطان که یکی از مقدس ترین و مهم ترین مساجد در تمام ترکیه به حساب می آید در منطقه ایوب، بخش غربی شهر و در نزدیکی گلدن هورن قرار دارد. شما در واقع با اولین مسجد ساخته شده به دست ترکان عثمانی ها بعد از فتح استانبول روبرو هستید. سنگ بنای مسجد ایوب سلطان در سال 1458 گذاشته شد و در سال 1800 به سبک باروک و به دستور سلطان سلیم سوم مورد بازسازی قرار گرفت.

دلیل نام‌گذاری این بنا به دفن ابو ایوب انصاری در مسجد بر می‌گردد. وی از اصحاب پیامبر اسلام و راویان مهم حدیث بود. از آن جا که مسجد ایوب سلطان اهمیتی تاریخی و مقدس داشت، بسیاری از امپراتوران عثمانی آرزو داشتند تا در این محل به خاک سپرده شوند. اگر از دیدن منظره گلدن هورن لذت می‌برید، مسجد ایوب سلطان مکان مناسبی برای شماست. برای رسیدن به این مسجد باید با استفاده از تله کابین به بالای تپه برسید.

نکات ضروری: بازدیدکنندگان باید لباس مناسب به تن داشته باشند

انتشار

30 بهمن 1397

به روز رسانی

15 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

مسجد ایوب سلطان استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست