کارناوال - راهنمای سفر

پارک حیدر علیف تفلیس

گرجستان، تفلیس، خیابان واختانگ گرگاسلی، پارک حیدر علی‌اف

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با پارک حیدر علیف تفلیس

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پارک حیدر علیف تفلیس در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

حیدرعلی‌اف، پارکی کوچک در بافت تاریخی تفلیس است که آن را در میان حمام ها و کلیساهای تاریخی این شهر می توانید پیدا کنید. پارک حیدرعلی‌اف گرچه وسعت چندان و جاذبه خاصی ندارد؛ اما برای استراحت و وقت گذرانی بین بازدید از جاذبه های تاریخی تفلیس گزینه خوبی محسوب می شود.

درباره نام این پارک خوب است بدانید حیدر علی‌اف، سومین رئیس جمهور آذربایجان و رهبر جمهوری سوسیالیستی شوروی آذربایجان در طی سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳ بود و کشور گرجستان به منظور اثبات دوستی خود با کشور همسایه اش، بوستانی را به همین نام در کناره رود متخی و در مرکز شهر تفلیس احداث کرد. در این پارک همچنین سردیسی از حیدرعلی‌اف خواهید دید.

انتشار

16 فروردین 1398

به روز رسانی

01 اسفند 1398

نقد و بررسی کاربران

پارک حیدر علیف تفلیس را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست