جزیره بامبو پاتایا

تایلند، ، استان چونبوری، منطقه بنگ لامونگ

مدت پیشنهادی بازدید

5 تا 10 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با جزیره بامبو پاتایا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

جزیره بامبو پاتایا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

جزایر متعدد همراه با سواحل نیلگون از جاذبه های محبوب پاتایا به حساب می آیند. یکی از این جزایر دیدنی و بکر، جزیره بامبو یا کو فای در زبان محلی است که در 23 کیلومتری غرب پاتایا قرار دارد. اگر می خواهید از هیاهوی گردشگران در سایر جزایر پاتایا به دور باشید و در محیطی دنج در میان آب های شفاف غواصی کنید، جزیره بامبو تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد. در حین غواصی می توانید بقایای کشتی ای از دوران جنگ جهانی دوم را نیز ببینید که در سال 2003 در این مکان غرق شد. در کنار لذت بردن از شنا و حمام آفتاب، صخره های مرجانی زیبا می توانند منظره ای رویایی برای سلفی ها و عکس های تان باشند. دکه هایی برای فروش غذاهای سبک و نوشیدنی نیز در این جزیره یافت می شوند اما اگر دوست دارید می توانید غذای یک روز خود را به همراه داشته باشید. بعد از گذراندن یک روز عالی باید تا قبل از غروب آفتاب با قایق ها به پاتایا برگردید. به یاد داشته باشید که این جزیره بکر تحت نظارت نیروی دریایی تایلند است و بنابراین هیچ امکانات دائمی از جمله هتل و اقامتگاه در آن دیده نمی شود و امکان ماندن در جزیره وجود ندارد. 

راه دسترسی به جزیره

 برای رسیدن به این جزیره باید در مرکز کشتی های بالی های پیر (Bali Hai Pier) که در جاده ساحلی پاتایا قرار دارد، سوار بر قایق های تندرو شوید. چیزی در حدود دو ساعت راه برای رسیدن به جزیره در پیش دارید.

انتشار

02 مهر 1398

به روز رسانی

02 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از جزیره بامبو پاتایا را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
سطح امنیت?
تفریح و خوشگذرانی?
نظافت و شرایط محیط زیستی?

جزیره بامبو پاتایا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.