کارناوال - راهنمای سفر

کلوب بولینگ لبوسکی تفلیس

گرجستان، تفلیس، خیابان الکساندر والچریلیدزه 2

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 11:00 ظهر تا 02:00 بامداد

شماره تماس

هزینه بلیت بولینگ

15 لاری گرجستان(142,000تومان)

آشنایی با کلوب بولینگ لبوسکی تفلیس

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلوب بولینگ لبوسکی تفلیس در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلوب بولینگ لبوسکی، محلی است برای آمیزش هنر و سرگرمی در فضایی به روز و جذاب. با مراجعه به این کلوب که در مرکز خرید ایست پوینت قرار دارد، می توانید به صورت حرفه ای بولینگ بازی کنید و توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید! اگر هم بیلیارد باز هستید و در طی چند روز سفرتان به تفلیس دل تان برای میز بیلیارد تنگ شده، این کلوب ورزشی برای گذران چند ساعت مفرح بسیار مناسب است. همچننی امکان بازی با ایرهاکی و فوتبال دستی را نیز دارید. از دیگر امکانات لبوسکی می توان به کافه رستورانی دنج، تلویزیونی بزرگ و اتاق استراحت اشاره کرد.

انتشار

18 فروردین 1398

به روز رسانی

01 اسفند 1398

نقد و بررسی کاربران

کلوب بولینگ لبوسکی تفلیس را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست