کارناوال - راهنمای سفر

با لیست جاهای دیدنی چابهار آشنایی دارید؟

چابهار از شهرهای جنوبی و بندری کشورمان است و به همین خاطر، بسیاری از جاذبه های گردشگری چابهار را در خط ساحلی می‌توان یافت. جاهای گردشگری چابهار بسیار زیاد هستند و بخش عظیمی از آن‌ها، در طبیعت این خطه نمایان است که موجب شگفتی مسافران می‌شود؛ از جمله این مکان های دیدنی چابهار می‌توان به کوه‌های مریخی یا مینیاتوری، گل فشان‌ها، تالاب صورتی، جنگل‌های حرا و ... اشاره کرد. از طرفی، خرید کردن هم از تفریحات جذابی به حساب می‌آید که در چابهارگردی خود می‌توانید روی آن حساب کنید. وب‌سایت کارناوال، فرصتی را مهیا کرده است تا شما به خوبی با لیست جاهای دیدنی چابهار آشنا شوید و پیش از سفر به این خطه از جنوب کشورمان، تمامی تفریحات و دیدنی‌های آن را بدانید؛ و اینگونه، برنامه‌ریزی خوبی انجام دهید و سفری دلپذیر برای خود رقم بزنید.

آیا اطلاعات این صفحه مفید بود؟
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست