کارناوال - راهنمای سفر

کاخ مسلک استانبول

ترکیه، استانبول، ناحیه آسیایی ساری‌یر، ناحیه مسلک، خیابان بیوکدره، محله داریوشفاکا

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 09:00 صبح تا 18:00

شماره تماس

آشنایی با کاخ مسلک استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کاخ مسلک استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کاخ مسلک، در قرن نوزدهم و در زمان حکومت سلطان عبدالعزیز ساخته شد؛ کاخی که لژ شکاری و محل استراحت پادشاهان عثمانی به حساب می آمد. این بنا از چندین کوشک مختلف تشکیل می شد که امروز تعدادی از آن ها باقی مانده اند، مانند:

قصر همایون (کوشک سلطنتی)، مابینی همایون (دربار سلطنتی)، لیمونلوک (عمارت لیمویی) و جادر (چادر). در کوشک سلطنتی کاخ مسلک چندین اتاق خواب و اتاق کار وجود دارد که برای سلطان عبدالحمید دوم ساخته شده بودند.

در سال ۱۹۸۶ درهای کاخ مسلک به عنوان موزه رو به مردم باز شد و همچنین یکی از غرفه های کاخ به کافه تریا تبدیل شد. 

انتشار

01 اسفند 1397

به روز رسانی

09 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

کاخ مسلک استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست