کارناوال - راهنمای سفر

روستای رمین چابهار

استان سیستان و بلوچستان، شرق شهرستان چابهار، جاده ساحلی چابهار-گواتر

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 8 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 24 ساعته

ورودی

رایگان

آشنایی با روستای رمین چابهار

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

روستای رمین چابهار در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رمین یکی از روستاهای ساحلی جنوب کشورمان است که در کنار دریای عمان جا خوش کرده است و در 7 کیلومتریِ شرق بندر چابهار قرار دارد. این روستا طبیعتی تماشایی دارد که می تواند توجه گردشگران را جلب کند و برای شان اوقات دلپذیری رقم بزند. در شمال روستا، کوه های زیبا قد کشیده اند و تالاب لیپار تنها 9 کیلومتر با شرق روستا فاصله دارد. همچنین در فاصله 25 کیلومتری شرق روستا هم کوه های مینیاتوری چابهار منتظر شما هستند که خاطره ای متفاوت برای شما رقم بزنند. در جنوب رمین هم، فرصت گشت و گذار در کنار ساحل و خرید ماهی تازه از ماهی فروشان منطقه مهیاست. ساحل روستای رمین، برای موج سواری هم مقصدی محبوب شمرده می شود و در سال های اخیر، چند رویداد موج سواری مهم در این منطقه برگزار شده است.

این روستا امکاناتی مثل نانوایی، مسجد، خانه بهداشت، بازار ماهی فروش ها، اقامتگاه بومگردی، بانک، مغازه های خرید سوغات و صنایع دستی و ... دارد و اگر قصد سفر به این منطقه را داشته باشید به راحتی می توانید روی این امکانات حساب کنید. در این روستاگردی به نواحی مرکزی آن نیز سری بزنید و از مردم محلی سراغ درختی به نام مکر زن که میان مردم محلی با نام کرگ شناخته می شوند را بگیرید. این درختان با بیش از 500 سال قدمت، در نزدیکی قبرستان رمین قرار گرفته اند. جالب است بدانید که این درختان برای مردم محلی بسیار باارزش هستند و تقریبا 5شنبه و جمعه هر هفته به دیدن این درخت می آیند و زیر آن برای شفای مریضان و حل مشکلات شان قربانی می کنند.

انتشار

08 مهر 1398

به روز رسانی

21 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

نتیجه نقد و بررسی کاربران

حال و هوای خوش?
رفتار بومیان منطقه?
سطح امنیت?
شرایط اقامت منطقه?

ثبت دیدگاه و امتیاز

آیا بازدید از روستای رمین چابهار را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
برای آپلود تصویر به اینجا بکشید و رها کنید
جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

جدید ترین پرسش
پرسش و پاسخی موجود نیست

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.