کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید تفلیس سنترال

گرجستان، تفلیس، استیشن اسکوئر 2

مدت پیشنهادی بازدید

2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 10:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

آشنایی با مرکز خرید تفلیس سنترال

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مرکز خرید تفلیس سنترال در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مرکز خرید تفلیس سنترال، درست در ایستگاه راه آهن تفلیس قرار گرفته است و با مرکز شهر، فاصله ای 4.5 کیلومتری دارد. گرچه تعداد و تنوع فروشگاه های تفلیس سنترال چندان نیست؛ اما از هر محصول می توان یک یا چند فروشگاه برند پیدا کرد. با همه این ها، تفلیس سنترال بیش از هر چیزی به خاطر فروشگاه های لوازم الکترونیکش شهرت دارد. در کنار این ها نیز یک فروشگاه پوشاک ال سی وایکیکی، دو فروشگاه کیف و کفش و یک فروشگاه زیورآلات می توان در این مرکز خرید دید.

انتشار

06 فروردین 1398

به روز رسانی

30 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

مرکز خرید تفلیس سنترال را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست