بوستان ولایت تهران

تهران، انتهای اتوبان نواب

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با بوستان ولایت تهران

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

بوستان ولایت تهران در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در دهه های گذشته نخستین پایگاه هوایی کشور و پادگان نظامی در محلی قرار داشت که امروزه به عنوان بوستان ولایت مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. فضایی بسیار بزرگ که تفریحات متنوعی را در خود دارد؛ از زمین بازی کودکان گرفته تا زمین تنیس و استخر روباز بانوان و بسیاری امکانات دیگر را می توان در این پارک یافت. در بوستان ولایت می توانید طعم هیجان پرش از ارتفاع را با بانجی جامپینگ بچشید، در شهربازی سرپوشیده به نام قلعه شادی لحظاتی فراموش نشدنی داشته باشید. در این بوستان فرصت این را دارید تا فعالیت های ورزشی را در باشگاه ورزشی مجموعه تجربه کنید و از آموزش های مربیان در رشته های والیبال، فوتبال، فوتسال و ... بهره مند شوید یا به دنبال رسیدن به اندام ایده آل در رشته بدنسازی بروید. در اینجا امکاناتی نیز فراهم آمده تا اوقات تان را به دوچرخه سواری و درشکه سواری بگذرانید به این بهانه گشتی هم در این پارک وسیع بزنید. زورخانه بوستان ولایت هم از جمله اماکن جذاب پارک است که از آقایان علاقه مند به این ورزش باستانی میزبانی می کند و و به تقویت روحیه پهلوانی و زنده نگه داشتن یکی از آیین هاس سنتی و جهانی ایران می پردازد.

مکانی ویژه بانوان به نام شهربانو هم اینجاست که کلاس های فرهنگی و فضاهای ورزشی و سلامتی و پیست کارتینگ دارد و اوقات خوشی را برای بانوان رقم می زند. سرای محله خانی آباد شمالی نیز در این مجموعه قرار دارد و با برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی خدمات خوبی را به افراد ارائه می دهد.

بد نیست بدانید این پارک میزبانی مسابقات اتومبیلرانی و درگ را نیز بر عهده داشته و لحظات هیجان انگیزی را به ارمغان آورده است. اگر گوش به زنگ باشید و اخبار این مسابقات را دنبال کنید می توانید در محل این مسابقات حضور یابید و از آدرنالین فضا لذت ببرید. 

انتشار

23 اسفند 1397

به روز رسانی

13 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از بوستان ولایت تهران را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
کیفیت وسایل بازی کودکان?
تفریح و خوشگذرانی?
تنوع امکانات?
کیفیت امکانات?
دسترسی به وسایل حمل‌ونقل عمومی?

بوستان ولایت تهران را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.