ویدیو HD

ویدیوی هوایی از ارمنستان

با یک ویدیوی هوایی از ارمنستان بازگشته ایم، تا زیبایی های این سرزمین را به شما یادآور شویم و از دیدنی های ارمنستان برای تان بگوییم. پس کارناوال را در تماشای این کلیپ از جاذبه های ارمنستان همراهی کنید. 

در آغاز ویدیو، یکی از آثار طبیعی کشور ارمنستان را می بینیم؛ رود زوراگت (Dzoraget) که در استان لوری، در نواحی شمالی کشور جاری ست. با چشم دوختن به زوراگت به خوبی می توان عظمتش را دریافت، اما وقتی بدانید که عمق این رود در برخی نواحی به 200 متر نیز می رسد بیش از پیش، شکوه آن را لمس می کنید. 

در ادامه ویدیو، دو صومعه زیبای آراکلوتس (Arakelots) و واهراماشن (Vahramashen Church) نظرمان را جلب می کنند که در دامان طبیعت جا خوش کرده اند. نگاهی به این ها می اندازیم و سپس راهی می شویم. محو تماشای دیدنی های ارمنستان هستیم که متوجه یک جاذبه منحصر به فرد می شویم؛ بنای باستانی کلیسای جامع زوارتنوتس که در نیمه سده 7 میلادی نزدیکی شهر واغارشاپات ساخته شد. زوارتنوتس، در زبان ارمنی به معنی نیروهای نگهبان یا فرشته های آسمانی است و گاهی از این مکان، با عنوان "نیایشگاه جرج مقدس" هم یاد می کنند. در حال حاضر، این جلوه باشکوه از تاریخ در فهرست میراث فرهنگی جهان یونسکو قرار دارد.

پس از این مکان، به تماشای تپه های سرسبز، ذخیره گاه آزات (Azat)، کوه یرانوس (Mount Yeranos)، دریاچه های زارتونک (zartonk lake)، کوه آرارات، کوه وایوتس (vayots mountain) و ... می نشینیم. همه این ها، چشم انداز زیبای ارمنستان را برای همیشه در خاطرمان ثبت می کنند. 

همراه ما بمانید و این ویدیو از طبیعت و جاذبه های ارمنستان را تا انتها ببینید و اگر می خواهید نگاهی دقیق تر به دیدنی های این سرزمین بیندازید، توجه تان را به لینک های مطالب مرتبط جلب می کنیم. 

 


:Video Details

Produced By: Akop Channel

Music: Night By Ludovico Einaudi featuring Amsterdam Sinfonietta

Photo Of Cover: Hayk Hakobyan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET