ویدیو HD

ویدیو هوایی از استرالیا

نظرتان درباره تماشای یک ویدیو هوایی از استرالیا چیست؟! دیدنی های استرالیا بسیار زیاد هستند؛ جاذبه های طبیعی، سواحل و پارک های ساحلی متعدد این سرزمین، دوستداران طبیعت و طبیعتگردی را راضی نگه می دارند و از طرفی، مناطقی تفریحی مانند اسکله الیزابت دوم فرصت شکم کردی و خوشگذرانی در این کشور را مهیا می کنند.

در ویدیوی پیش رو تعدادی از زیبایی های استرالیا را برای تان به نمایش درآورده ایم و در ادامه مطلب شما را با تعدادی از جاذبه هایی که در ویدیو می بینید، آشنا می کنیم.

صخره موج | Wave Rock: این صخره که به صورت طبیعی به وجود آمده است شکل امواج دریا را دارد و به خاطر این چهره منحصر به فرد مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. ارتفاع صخره 15 متر است و طول آن به 110 متر می رسد. صخره موج در 3 کیلومتری شهر کوچک هایدن (Hyden) قرار دارد. 

پارک ملی نورن دیراپ | Torndirrup National Park: این پارک ملی در یکی از نه ناحیه استرالیای غربی، به نام گریت ساوترن (به انگلیسی: Great Southern) واقع شده است. دلیل اصلی شهرت این پارک ملی، ساحل صخره ای آن در کنار اقیانوس منجمد جنوبی است که چندین پرتگاه بلند، مجرای آب و ... را در امتداد اقیانوس پدید آورده است.

پارک ساحلی خلیج دیسکاوری | Discovery Bay Coastal Park: این خلیج دیسکاوری در شرق استرالیای جنوبی و رو به اقیانوس منجمد جنوبی قرار گرفته است. پارک ساحلی خلیج دیسکاوری 55 کیلومتر از ساحل را در بر می گیرد و شامل صخره های ساحلی بلند، تپه های شنی بزرگ نورد، دریاچه ها و باتلاق های آب شیرین می شود. همچنین این منطقه از پوشش گیاهی و حیات وحش غنی برخوردار است. 

اسکله تفریحی الیزابت دوم | Elizabeth Quay: این منطقه در مرکز تجاری شهر پرت قرار گرفته است و به مناسبت شصتمین سالگرد بر تخت بودن ملکه برتانیا، چینین نامگذاری شده است. در این منطقه انواع کافه ها و رستوران ها، مراکز تجاری و ... وجود دارد و همین طور پلی زیبا با معماری جالب توجه هم در این منطقه به چشم می خورد. 

اگر علاقه مند به دیدن تصاویر و فیلم های بیشتری از استرالیا هستید، نگاهی به صفحه عکس ها و ویدیوهای استرالیا در کارناوال بیندازید.


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET