کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از بانکوک | سفر به پایتخت تایلند

این بار یک ویدیو هوایی از بانکوک را با شما به اشتراک گذاشته ایم تا بخشی از زیبایی ها و جاذبه های بانکوک را نشان تان دهیم. بانکوک عنوان پایتختی کشور تایلند را دارد و پرجمعیت ترین شهر این سرزمین به حساب می آید. این شهر زیبا، از توریستی ترین شهرهای دنیاست و سالانه مسافران زیادی را به سوی خود می کشاند. در ادامه چندی از دیدنی های بانکوک را برای تان نام می بریم تا اینگونه، کمی از دلیل محبوب بودن این شهر میان گردشگران بدانید. 

کاخ بزرگ | Grand Palace: مجموعه ای از ساختمان های سلطنتی است که در قلب شهر بانکوک واقع شده اند. هنگامی که پادشاه رامای اول (Rama I)، شهر بانکوک را به عنوان پایتخت انتخاب کرد، دستور ساخت بنایی به عنوان مرکز دولت و محل اقامت خود را صادر کرد و به این ترتیب، ساخت و ساز برجی زرین، در تاریخ 6 می ۱۷۸۲ میلادی آغاز شد. این مکان از اواخر قرن هجدم میلادی تا به امروز، محل اقامت رسمی پادشاهی تایلند است.

وات فرا کائو | Wat Phra Kaew: این معبد هم مانند کاخ بزرگ در قرن 18 میلادی کامل شده و دستور ساخت آن را رامای اول صادر کرده است. از این مکان به عنوان معبد بودای زمرد هم یاد می شود؛ بسیاری اینجا را مقدس ترین معبد کشور تایلند می دانند.

وات آرون | Wat Arun: در بانکوک معابد بسیاری به چشم می خورد و یکی دیگر از آن ها، معبد وات آرون است که نامش را از یک خدای هندو قرض گرفته است. این معبد، یکی از شناخته شده ترین معابد کشور تایلند است و بازدیدکنندگان زیادی هرساله به آن سر می زنند. قدمت این معبد به قرن 17 میلادی می رسد، اما مناره های مخروطی آن را در اوایل قرن نوزده و در دوران حکومت رامای دوم ساخته اند. 

چاتوچاک ویکند | Chatuchak Weekend Market: در کشور تایلند بازارهای سنتی زیادی وجود دارد و این بازارها، از مهمترین جاذبه های شهری به شمار می روند. در میان بازارهای این کشور، چاتوچاک ویکند را می توان بزرگترین بازار دانست که در سال 2019، پانزده هزار غرفه و 11,505 فروشنده دارد. 

 

برای آشنایی با جاذبه های تایلند، بر روی لینک راهنمای سفر به تایلند کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Gabe Taviano

Photo Of Cover: BIZ CENTER

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست