کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هوایی از شهر داکار | سفر به پایتخت سنگال

می خواهیم یک ویدیوی هوایی از شهر داکار را با شما به اشتراک بگذاریم. با وجود آن که جاذبه های داکار بسیار زیاد هستند و این سرزمین زیبایی قابل توجهی دارد، باز هم شاید برای برخی از افراد سوال باشد که اصلا شهر داکار کجاست و در چه کشوری واقع شده است. به همین خاطر در آغاز مختصری از این شهر می گوییم و سپس راهی می شویم تا این ویدیوی دیدنی را ببینیم. 

داکار، عنوان پایتخت و بزرگ ترین شهر کشور سنگال را یدک می کشد و روی شبه جزیره کیپ-ورت در سواحل اقیانوس اطلس واقع شده است. شاید برای تان جالب باشد که شهر داکار، غربی ترین سرزمین قاره آفریقا شمرده می شود و از این جهت، موقعیت جغرافیایی خاصی دارد. همین موضوع در گذشته سبب شده بود تا از این منطقه به عنوان محلی برای سفرهای بین-قاره ای و تجارت به اروپا استفاده کنند و همین نکته بر اهمیت این بندر افزود. قدمت شهر داکار را می توان به قرن 15 نسبت داد؛ زمانی که پرتغالی ها از جزیره ای در همین نزدیکی و درست خارج از شبه جزیره کیپ-ورت به عنوان محل حمل و نقل دریایی برده ها در اقیانوس اطلس استفاده می کردند. 

امروزه رویدادهای قابل توجهی در این شهر برگزار می شود؛ مثلا تا همین چند سال پیش بود که پایان رقابت آفرود داکار در این جا رقم می خورد و همین مساله، افراد متعددی را به این خطه می کشاند. 

یکی از زیباترین مناظری که در این شهر می توانید به تماشا بنشینید، قایق های کوچک و باریکی ست که در کرانه اقیانوس اطلس به خط می شوند و با پس زمینه آسمان، منظره جالبی به وجود می آورند. همچنین فانوس دریایی له ممل (Les Mamelles Lighthouse) هم از جاذبه های تماشایی این سرزمین شمرده می شود. این فانوس 16 متر ارتفاع دارد و اولین بار در سال 1864 در این جا برپا شد. 

این ها تنها گوشه ای از زیبایی های شهر داکار هستند، با کارناوال همراه شوید و باقی دیدنی های این شهر را از دست ندهید. 


:Video Details

Producde By: afriquephotos agency

Photo Of Cover: Dereje Belachew

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست