کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از دبی

این بار یکی از مقاصد محبوب گردشگری در خاورمیانه را برای سفرمان انتخاب کرده ایم؛ می خواهیم یک ویدیو هوایی از دبی ببینیم و قدم به این شهر توریستی بگذاریم. چندی از دیدنی های دبی را از بالا تماشا می کنیم و چهره مدرن این شهر را از نظر می گذرانیم. جاذبه های دبی بسیار زیاد هستند و با این ویدیو که از بالا به ثبت رسیده فرصت آن را خواهیم داشت تا تعداد قابل توجهی از آن ها را ببینیم. ما را همراهی کنید و از تماشای این ویدیو از دیدنی های دبی لذت ببرید. 

سفرمان را از سواحل شهر دبی آغاز می کنیم. در همین ابتدای سفر، یکی از شاخص ترین جاذبه های دبی را در پیش روی خود می بینیم؛ برج العرب. این سازه در حقیقت هتلی لوکس و 5 ستاره است که با ارتفاع 321 متری از سطح دریا، عنوان پنجمین هتل بلند دنیا را دارد و در نزدیکی ساحل معروف جمیرا قرار گرفته است. بالاترین طبقه برج در ارتفاع 197.5 متری واقع شده و درست در بالای برج و در ارتفاع 210 متری از سطح زمین، یک سکوی فرود بالگرد ساخته اند تا مهمانان مهم برج، بی دردسر بتوانند به اقامتگاه خود برسند. گشتی در اطراف این برج می زنیم و سکوی فرود بالگرد آن را نیز می بینیم؛ پس از آن، به تماشای آسمان خراش های دبی می رویم که این روزها شهرت جهانی پیدا کرده اند. در میان این آسمان خراش ها، برج خلیفه از باقی سازه ها شاخص تر است و توجه افراد بیشتری را به خود جلب می کند. این برج با ۱۶۳ طبقه قابل استفاده و ۸۲۸ متر ارتفاع، در حال حاضر بلندترین سازه و آسمان خراش جهان به شمار می رود. 

در میان سازه های دیگری که این روزها دبی را به مقصدی محبوب برای گردشگران تبدیل کرده اند می توان به این موارد اشاره کرد: دبی فریم، مرکز خرید دبی مال، نخل جمیرا، مسجد جمیرا و ... . ما در سفرمان تعداد زیادی از این ها را خواهیم دید و محو تماشای شکوه دبی خواهیم شد. شما نیز برای دیدن این شهر تحسین برانگیز، با کارناوال همراه شوید. 

 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

Music: Desert Caravan, by Aaron Kenny

Photo Of Cover: Alexander LAVRADAR

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست