کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از هنگ کنگ

از میان کشورهای جهان، این بار چین را برای سفر انتخاب کرده ایم و می خواهیم به یکی از مناطق این سرزمین برویم. یک ویدیو هوایی از هنگ کنگ را با شما به اشتراک می گذاریم و این گونه، شما را به گشت و گذاری مجازی در این شهر دعوت می کنیم. بر فراز آسمان خراش ها حرکت می کنیم و چندی از جاذبه های هنگ کنگ را از دور به تماشا می نشینیم. به ما بپیوندید تا نظری بر دیدنی های هنگ کنگ بیندازیم و بیشتر از این منطقه بدانیم.  

شهر هنگ کنگ در حقیقت جزیره ای ست در جنوب کشور چین. این شهر در ۶۰ کیلومتری شرق شبه جزیره ماکائو در شرق دلتای رودخانه مروارید قرار گرفته است. هنگ کنگ از شمال به استان گوآنگ دونگ (Guangdong) می رسد و از جنوب به دریای چین ختم می شود. منطقه خودمختار هنگ کنگ بر اساس تخمینی که در سال 2018 زده اند، 7,448,900 نفر جمعیت دارد. در هنگ کنگ چینی و انگلیسی به عنوان زبان های رسمی شناخته می شوند و بیشتر مردم منطقه به زبان کانتونی سخن می گویند که یکی از گونه های چینی ست. بد نیست بدانید هنگ کنگ تاکنون بالا و پایین های زیادی را تجربه کرده است؛ این منطقه بین سال های ۱۸۴۲ تا ۱۹۹۷ مستعمره امپراتوری بریتانیا قلمداد می شد و در نهایت در سال ۱۹۹۷ به جمهوری خلق چین پیوست. 

یکی از قابل توجه ترین نکات درباره شهر هنگ کنگ، آسمان خراش ها هستند. در شهر هنگ کنگ ۳۹ ساختمان بلند وجود دارد و هرکدام این ساختمان ها، بیش از ۲۰۰ متر ارتفاع دارند. جالب آن که چهار آسمان خراش از 15 آسمان خراش بلند جهان، در همین شهر هنگ کنگ واقع شده اند و همین مساله باعث شده تا به هنگ کنگ لقب شهر آسمان خراش ها را بدهند.

در این ویدیو کارناوال، زمانی را به تماشای آسمان خراش ها سپری می کنیم. ما را همراهی کنید و از سفر هوایی به هنگ کنگ لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Drone Snap

Photo Of Cover: Ксения Тоечкина-Завальная

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.