کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از ژاپن

با کارناوال همراه شوید و این ویدیو هوایی از ژاپن را تماشا کنید. در این ویدیو می‌توانید مروری بر چندی از شاخص‌ترین جاذبه های ژاپن داشته باشید و بیشتر با این سرزمین زیبای آسیای شرقی آشنا شوید. 

در ادامه، به تعدادی از دیدنی های ژاپن که در ویدیو به چشم می‌خورند اشاره می‌کنیم و معرفی کوتاهی از آن‌ها خواهیم داشت:

معبد یاما درا | Yama-dera: این معبد درون طبیعتی زیبا در شمال‌شرقی شهر یاماگاتا قرار دارد و با قطار، تنها بیست دقیقه تا شهر فاصله دارد. این معبد در سال 860 میلادی ساخته شده است و هم جهت تاریخی ارزش قابل توجهی دارد و هم به خاطر چشم‌انداز تماشایی اش مورد توجه است. 

دریاچه بیوا | Lake Biwa: این دریاچه در استان شیگا و در شمال شرقی شهر کیوتو قرار دارد و مساحتش به ۶۷۰ کیلومتر مربع می‌رسد. بیوا یک ششم از استان شیگا را شامل می‌شود و آن را به عنوان بزرگترین دریاچه آب شیرین ژاپن می‌شناسند. بد نیست اشاره کنیم که از آنجایی که بیوا در نزدیکی شهر تاریخی کیوتو قرار دارد، نقش پررنگی را در ادبیات، شعرها و تاریخ جنگ‌های ژاپن زیاد ایفا می‌کند و از آن حرف، بسیار به میان است. 

کوه آتشفشانی زائو | Mount Zaō: زائو در حقیقت مجموعه‌ای از چند کوه آتشفشانی‌ست که در مرز دو استان یاماگاتا (Yamagata) و میاگی (Miyagi) قرار دارد. بر روی این مجموعه آتشفشان دریاچه‌ای به نام اوکاما واقع شده است که در زمان‌های مختلف سال به رنگ‌های متفاوتی در می آید و به همین خاطر طبیعت‌گردان زیادی را به سوی خود می‌کشاند. بد نیست به این هم اشاره کنیم که نام زائو در میان صد کوه شناخته شده ژاپن به چشم می‌خورد. 

اگر درباره کشور ژاپن کنجکاو هستید و می خواهید بیشتر از آن بدانید، پیشنهاد می‌کنیم سری به لینک عکس و فیلم ژاپن بزنید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست