کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هوایی از کی یف | پرواز بر فراز پایتخت اوکراین

از میان مقاصد جذاب دنیا، این بار کشور اوکراین و پایتخت تماشایی اش را برای گشت و گذار برگزیده ایم. اوکراین کشوری ست پهناور در نواحی جنوبی قاره اروپا. در گذشته این سرزمین، بخشی از اتحاد جماهیر شوروی بود و پس از فروپاشی آن به کشوری مستقل تبدیل شده است. حالا کی یف دومین ارتش قدرتمند اروپا را در دست دارد. شاید برای تان جالب باشد که تنها دو روز بعد از استقلال اوکراین، ایران این سرزمین را به رسمیت شناخت. کشور اوکراین در حال حاضر حکومتی جمهوری دارد اما هنوز هم نمادهایی از حکومت کمونیست در این سرزمین به چشم می خورد، به عنوان مثال تندیس ها و سازه هایی که در زمان شوروی در این جا ساخته شده اند، هنوز پابرجا هستند. در ادامه می خواهیم به پایتخت اوکراین، یعنی کی یف (Kiev) برویم و جاذبه های این شهر را از نظر بگذرانیم. شهری که از آن به عنوان سرزمین قهرمان ها یاد می کنند؛ این لقب اشاره به مقاومت و ایستادگی مردم کی یف در حین جنگ جهانی دوم مقابل نازی ها دارد. با ما همراه شوید، از بالا به کی یف نگاهی می اندازیم و گشتی تماشایی در این سرزمین می زنیم.

سفرمان را از کنار یکی از مهمترین نمادهای شهر کی یف آغاز می کنیم؛ یادبود مادر لند (The Motherland Monument) که 102 متر ارتفاع دارد و اولین بار در سال 1981 از آن رونمایی کردند. در حین تماشای این مجسمه نیم نگاهی به اطراف داریم و توجه مان به رودخانه دنیپر (Dnieper) جلب می شود که از میان شهر می گذرد و آن را به دو بخش غربی و شرقی تقسیم می کند.

اندکی بعد، از مجسمه فاصله می گیریم تا با دقت بیشتر، رودخانه را از نظر بگذرانیم. حضور این رودخانه، زیبایی شهر را دوچندان کرده است و لحظات نابی را برای مردم این شهر و مسافران کیف رقم می زند. به سفرمان ادامه می دهیم، هنوز جاذبه های بی شماری برای تماشا باقی مانده اند؛ از جمله کلیسای سینت اندرو (St Andrew's Church)، کلیسای گنبد طلایی سینت مایکل (St. Michael's Golden-Domed Monastery)، پل های بی شمار با معماری های فوق العاده و ...

کارناوال را در این سفر همراهی کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست