کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هوایی از لندن | پایتخت تماشایی انگلستان

این بار یکی از محبوب ترین و البته معروف ترین شهرهای دنیا را به عنوان مقصد سفرمان برگزیده ایم؛ لندن. این شهر علاوه بر آن که پایتخت کشور انگلستان است، عنوان پایتختی تمامی پادشاهی متحد بریتانیا را نیز یدک می کشد. همین کافیست که بدانید لندن حدود دو هزار سال پیش، در کنار رود تیمز (River Thames) شکل گرفت تا دیگر نیاز به حرف و سخن بیشتری برای توصیف قدمت و اهمیت تاریخی این شهر وجود نداشته باشد. با این حساب باید خودتان را برای دیدن آثار تاریخی متعدد در این شهر آماده کنید، بناهایی که بیشتر در بخشی به نام سیتی لندن (City London) جای گرفته اند که در حقیقت هسته تاریخی شهر شمرده می شود. این منطقه، به خوبی اصالت و هویت تاریخی خود را حفظ کرده است و همین موضوع، توجه گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. اما جاذبه های لندن تنها به آثار تاریخی ختم نمی شود، بناهای مدرن نیز از دیدنی های مهم این شهر شمرده می شوند و در نوبه خود بی نظیر و تماشایی هستند. در ادامه کارناوال را همراهی کنید تا چندی از بهترین های این شهر زیبا را با یکدیگر از نظر بگذرانیم و بیش از پیش، لندن و سازه های معروفش را بشناسیم.

بد نیست توضیح دهیم که در ویدیوی پیش رو، این جاذبه ها را به ترتیب مشاهده می کنید: پل تاور یا تاور بریج (Tower Bridge)، برج لندن، کلیسای وست‌مینستر (Westminster Abbey)، کاخ وست‌مینستر، برج شارد (The Shard)، چرخ و فلک چشم لندن (The London Eye)، ساختمان هرودز (Harrods)، میدان ترافالگار (Trafalgar Square)، مجتع مسکونی ۲۰ خیابان فنچورچ (20 Fenchurch Street)، کاخ باکینگهام (Buckingham Palace)، برج ساعت بیگ بن (Big Ben) و ...


:Video Details

Produced By: Frank H. - New Entertainment Pictures

Music: Walking on the Stars - Funky Sidechain, Radar Detector

Photo Of Cover: Maheswaran Karthikeyan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست